Kierunek Administracja - Cosinus Warszawa

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone
Przegląd tematu
Jeśli zamieszczasz link w poście to :
- niech post składa się z kilku zdań (pseudoposty będą kasowane)
- NIGDY NIE "WZMACNIAJ" swoich postów linkowaniem (posty i linki zostaną skasowane)
Chcesz wyróżnić swój post ? Daj mu +1 - stosowny button czeka na to
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Kierunek Administracja - Cosinus Warszawa

Re: Kierunek Administracja - Cosinus Warszawa

Post autor: AngelikaGro » czwartek 28 lis 2019, 18:18

Odpowiem Ci na własnym przykładzie. :) Obecnie sama studiuję na COSINUSIE, inny kierunek niż Administrację jednak o tym też coś wiem, bo pracowałam w tej branży kilka lat. :) Byłam mile zaskoczona szkołą jak i jej poziomem nauczania. :D

Uczę się w Gdańsku na kierunku technik usług kosmetycznych i jestem zadowolona z wyboru. Po pierwsze nauka bezpłatna, po drugie podejście nauczycieli do zajęć widać że chcą nam przekazać to co ważna. Pomoc przy szukaniu praktyk też mamy tutaj wsparcie, zajęcia praktyczne dobrze organizowane. Mamy testy sprawdzające wiedzę naszą.

Warto skorzystać z takiej możliwości, gdzie szkoła jest BEZPŁATNA tak jak w COSINUSIE. A dzięki temu zyskujesz kwalifikacje. Kadra w szkole pomocna. Ja ciesze się, że wybrałam Cosinus, a zastanawiałam się nad inną też.

Pozdrawiam, Angelika Słuchacz szkoły w Gdańsku :)

Re: Kierunek Administracja - Cosinus Warszawa

Post autor: Lorek » środa 03 kwie 2019, 19:33

Czemu nie jeśli może dać Ci to lepsze stanowisko i do tego możliwość zdobywania nowych umiejętności to ja jestem jak najbardziej za! Tym bardziej, ze z Cosinus również mam bardzo dobre doświadczenie bo sam robiłem u nich technika BHP.

Re: Kierunek Administracja - Cosinus Warszawa

Post autor: KubaT » wtorek 19 mar 2019, 22:10

Bardzo ciekawe, nie wiedziałem nawet że Cosinus aż tak rozbudował ofertę kierunków, a jest ich kilkanaście jak może nawet i kilkadziesiąt.

Re: Kierunek Administracja - Cosinus Warszawa

Post autor: DamianEr » środa 13 mar 2019, 17:16

Do tego też w Łodzi możesz nawet zrobić studia pierwszego stopnia w tym kierunku z Cosinus także jak znajdziesz czas to sprawdź sobie dokładnie. Natomiast do pracy biurowej moim zdaniem na pewno Ci się to przyda.

Re: Kierunek Administracja - Cosinus Warszawa

Post autor: MarekOl » środa 06 mar 2019, 13:41

Na pewno warto podjąć decyzję na spokojnie w zakresie wyboru kierunku kształcenia oraz później zawodowego. Dlatego ze swojej strony na pewno mogę polecić Ci abyś również zajrzała na ich stronę internetową i dokładnie sprawdziła wszystkie możliwości. Z tego co wiem jeszcze jest opcja, więc może uda Ci się załapać na interesujący kierunek.

Kierunek Administracja - Cosinus Warszawa

Post autor: WeronikaMek » wtorek 05 mar 2019, 12:41

Cześć,
Co sądzicie na temat wyboru szkoły policealnej Cosinus? Zastanawiam się nad znalezieniem odpowiedniego miejsca do zdobycia nowych kwalifikacji właśnie w zakresie Administracji bo też z tym wiążę swoją przyszłość zawodową. Z góry za wszystkie propozycje oraz opinie bardzo dziękuję :)

Na górę

cron
» Tu weźmiesz chwilówkę bez BIK! «