Kiedy skończy się kryzys w Polsce?

Styk biznesu i polityki.

Re: Kiedy skończy się kryzys w Polsce?

Postautor: cola » czwartek 15 sie 2013, 15:31

wg mnie nie ma kryzysu i go nie było.... to tylko nagonka mediów dla ciemnego ludu........
i wiem też że na dzień dzisiejszy nie pracują lenie i co którzy nie chcą pracowąć(zazwyczaj rozczeniowcy co mówią że im się to i to należy)
cola

Postautor: Karol » niedziela 25 sie 2013, 15:07

Coś mi się zdaje, że w naszym kraju kryzys się nie rozkręcił i się już nie rozkręci. Ci co padli mają pecha. Polacy są rozsądni i jak widza, że robi się cienko to biorą kredytów ani nie żyją ponad stan.
Karol

Postautor: johan » poniedziałek 23 wrz 2013, 20:44

Kryzys tworzą przede wszystkim urzędnicy i politycy pobierając ogromne pensje za grzanie stołka. To są naprawdę ogromne pieniądze w skali kraju. Administracja na wielu szczeblach rozrasta się bardzo dynamicznie, niestety gospodarka wręcz przeciwnie - stacza się.
So­la ra­tio per­fecta beatum fa­cit.
johan

Postautor: Ariel » czwartek 10 paź 2013, 15:54

Niestety nie zapowiada się koniec kryzysu... Ludzie sa coraz to biedniejsi... W sumie to mógłbym sie rozpisac, ale aż szkoda gadać...
The special ONE
Ariel

Postautor: Dolkiny » czwartek 19 gru 2013, 12:24

A czy w Polsce jest jakiś kryzys? Ogólnie chyba najbiedniejsi go mają cała reszta ma się świetnie fajnie opisuje pewne sprawy Paweł Budrewicz u siebie na blogu (www.stopsocjalizmowi.pl) podoba mi się jego lekki język i w dużej części zgadzam się z poglądami, które raczej są dość liberalne i nie stronią sympatią do socjalizmu, za którym niektórzy chyba tęsknią co jest, dla mnie bynajmniej lekko dziwne.
Dolkiny

Postautor: zuza166 » poniedziałek 10 lut 2014, 19:59

U nas w kraju kryzys i tak nie był jakoś za bardzo zauważalny, szczególnie w porównaniu do innych krajów
zuza166

Postautor: Ekstremalne Kino » czwartek 20 lut 2014, 11:16

Jedni zastanawiają się nad końcem kryzysu, inni twierdzą, że to dopiero początek, tymczasem w 2014 jest kilka ciekawych wydarzeń, które mogą dać ogólny zarys sytuacji (na przykład wybory do parlamentu europejskiego, a pamiętać trzeba o tym, że w wielu krajach coraz większą popularność zdobywają partie eurosceptyczne)
http://ekstremalnekino.pl
Ekstremalne Kino

Postautor: MirekChocisz » poniedziałek 05 maja 2014, 20:01

Według mnie kryzys w Polsce już minął, a tak po za tym to jakoś ciężkiej sytuacji u nas i tak nie było - porównując to z innymi krajami. Jak sobie pomyślę nad pomysłami PiSu, które wysuwał jako rozwiązanie w czasie największej fali kryzysu, to boję się jak by wyglądała nasza sytuacja za ich rządów. Byśmy się jeszcze bardziej zadłużyli przekraczając już na pewno progi zapisane w konstytucji.
MirekChocisz

Postautor: Angelo » środa 07 maja 2014, 20:48

W porównaniu z innymi krajami może faktycznie wielkiego kryzysu nie było, ale powiedz to wszystkim tym, którzy w tych latach stracili pracę...
Angelo

Postautor: Wenecjan » wtorek 13 maja 2014, 07:36

Akurat pracę ludzie tracili i będą zawsze tracić. Nie uniknie się tego, a można co najwyżej minimalizować tego skutki. I tak teraz jest coraz lepiej. Bezrobocie systematycznie spada, a prognozy dla Polski są jak najbardziej optymistyczne. Mając przez następne lata stabilizację na scenie politycznej można oczekiwać ciągle polepszającej się sytuacji.
Wenecjan

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Polityka