Suplementy diety

Rozmowy ogólne, zupełnie nie na temat. Co ciekawego w kinie.

Re: Suplementy diety

Postautor: shelma » wtorek 25 kwie 2017, 09:24

Samemu sobie nie polecam suplementów dobierać, bo zamiast sobie pomóc skutek może być odwrotny. Widziałem coś takiego na przykładzie brata i jeżeli ja teraz potrzebuję suplementacji to zawsze zgłaszam się do dietetyka :)
shelma

Postautor: mańkaSZ » niedziela 25 cze 2017, 10:00

ja zdecydowanie też odradzam działanie na własną rękę, bo to może się odbić na zdrowiu. A wiem to niestety z własnej autopsji ;/ na rynku jest full suplementów, które źle dobrane mogą spowodować problemy z jelitami. Ja podczas eksperymentowania (a uwierzcie że było tego naprawdę sporo), stosowałam przeróżne metody, aż skończyło się wizytą w szpitalu ;/ problemy z zaparciami i wzdęcia no była norma. Aktualnie aby usprawnić swój system trawienny stosuję kurację dicopeg 10g zaleconą przez lekarza i to chyba jedyna pamiątka jaka mi została po czasie odchudzania - oczywiście waga nie zmalała ;/
mańkaSZ

Postautor: Gość » sobota 23 wrz 2017, 14:48

Organizm można wzmocnić olejkiem konopnym cbd Pharma.Wspiera działanie systemu nerwowego i układu krążenia.
Gość

Postautor: tom899 » wtorek 26 wrz 2017, 08:32

Zbilansowana dieta jest podstawą zdrowia :) Przyjrzyj się swojemu jadłospisowi, wyeliminuj niezdrowe produkty i wprowadź jak najwięcej warzyw, owoców. Jesienią jest jeszcze ich sporo :)
tom899

Postautor: Gość » czwartek 19 paź 2017, 13:02

Gość pisze:Organizm można wzmocnić olejkiem konopnym cbd Pharma.Wspiera działanie systemu nerwowego i układu krążenia.

Pomaga też na zaburzenia koncentracji uwagi, w nadpobudliwości.
Gość

Postautor: oblib » wtorek 24 paź 2017, 18:35

Ja uważam, że takie coś nigdy nie zastąpi dobrej diety :)
oblib

Postautor: Gość » niedziela 19 lis 2017, 15:53

Ten olejek cbd Phrama zażywa się w kroplach pod język,opakowanie starcza na długo.Przy bezsenności warto go stosować.
Gość

Postautor: Kujawiak75 » czwartek 30 lis 2017, 22:06

U nas w pracy każdy coś przynosi swojego jakieś pojemniki , pudełka. Ja z kolegą z pokoju lataliśmy na pobliską stację na hot dogi i to był nasz piłek. Teraz zaczeliśmy dbać o siebie i zmobilizowaliśmy się chodzić na siłownie....a niestety na siłce to te hod dogi dużo energii nam nie dadzą. Wykupiliśmy dietę z firmy dietbox dla osób aktywnych fizycznie. Teraz i my nosimy pudełka do pracy :)
Kujawiak75

Postautor: drimi » środa 06 gru 2017, 13:56

moja córka od pewnego czasu stosuje suplement diety dicofer, bo niestety nabawiła się anemii, teraz na szczęście jest już wszystko okej, bo ten suplement bardzo szybko zadziałał :)
drimi

Postautor: xanara » czwartek 14 gru 2017, 20:37

Suplementy na odchudzanie tylko jako dodatek do ćwiczeń i diety.
xanara

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko i nic