Jakie prezent na panieński wieczór ?

Rozmowy ogólne, zupełnie nie na temat. Co ciekawego w kinie.

Re: Jakie prezent na panieński wieczór ?

Postautor: Anita20 » poniedziałek 03 gru 2018, 18:40

Apart ma cudne bransoletki, którymi można zabłysnąć na imprezie :) apart.pl/bizuteria/bransoletki
Anita20

Postautor: robciosk » sobota 05 sty 2019, 15:03

Hm... A jaki sklep z dekoracjami weselnymi polecacie? Sądzicie, że na przykład oferta mellilu.com byłaby warta rozważenia? Z góry wielkie dzięki za porady i sugestie :)
Nie można zapomnieć rzeczy, które robiło się w przeszłości, bo inaczej nie wyciągnie się z nich żadnej nauki.
robciosk

Postautor: pati89 » poniedziałek 14 sty 2019, 10:14

dokładnie, prezenty nie sa aż tak ważne, myśmy wzięły koleżankę na kręgle do lokalu Niagara w Prudniku. Miejsce bardzo fajne i eleganckie. Czas bardzo miło spędziłyśmy, wypiłyśmy piwo, pograłyśmy trochę, co mi się bardzo podobało, że jak na kręgle to i cena była przyzwoita. Więc prezenty to zbędna rzecz, myślę, że jeszcze tutaj przyjdziemy , bo bawiłyśmy się jak za starych, licealnych czasów.
pati89

Postautor: Ania24 » poniedziałek 11 lut 2019, 07:27

Może coś oryginalnego z biżuterii apart.pl/bizuteria/naszyjniki
Ania24

Postautor: Jimmy_B » poniedziałek 04 mar 2019, 14:56

Myślę, za jakiś prezent "z jajem" będzie jak znalazł. Może jakiś dyplom dla przyszłej żony albo dobre wino z pamiątkową etykietą.
Pod pierzyną schował się Jasiu z Katarzyną...
Jimmy_B

Postautor: elziak » środa 31 lip 2019, 11:56

Ja bym jej zafundowała relaksujący masaz , polecam w Krakowie Unity Point. Super studio masażu, na pewno będzie zachwycona masażem tantrycznym
elziak

Postautor: AnnaB » wtorek 19 maja 2020, 20:30

Można kartę podarunkową z Giftmall prezentować. Dla dziewczyn to zawsze przydatny prezent ponieważ uwielbiamy chodzić po sklepach)
AnnaB

Postautor: samirua » poniedziałek 25 maja 2020, 09:35

moja przyjaciółka zażyczyła sobie lokówkę i bieliznę, kupiłyśmy jej babyliss salon brillance, bardzo się ucieszyła i nawet nią układała włosy na ślub sama, bo tylko cywilny ślub miała. Lokówka to się zawsze przyda na jakieś wyjścia, ale ja to nawet na co dzień układams obie tego typu sprzętem włosy, lubię mieć zrobioną fryzurę.
samirua

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko i nic