Biuro podróży

Rozmowy ogólne, zupełnie nie na temat. Co ciekawego w kinie.

Re: Biuro podróży

Postautor: karlik » poniedziałek 22 lut 2016, 14:50

My zawsze jeździmy z tym samym biurem podróży. Podrzucam linka, może komuś się przyda http://www.rego-bis.pl nie mają wygórowanych cen, są już długo na rynku, a co najważniejsze, na wakacjach zawsze jest to, czego się spodziewamy i co zostało nam przedstawione w biurze podróży. To niestety standard wszędzie nie jest, ale tu mam pewność, że mogę zaufać i na pewno będzie tak, jak w katalogach, bo oni bardzo o to dbają
karlik

Postautor: Agniecha » poniedziałek 29 lut 2016, 12:03

teraz to chyba Itaka jest najpewniejsza
Agniecha

Postautor: jasiek » środa 07 wrz 2016, 17:55

U mnie w Częstochowie jest www.bpwesley.pl - byłem z nimi już dwa razy i się nie zawiodłem ;) Także za rok chyba też pojadę, bo w tym roku nie dam już rady :(
jasiek

Postautor: Maja28k » niedziela 09 lip 2017, 17:55

Też mam swoje ulubione biuro, z którym uwielbiam podróżować. Wytwórnia Wypraw bo o niej mowa zawsze w planie wyjazdu ma mnóstwo atrakcji w bardzo atrakcyjnej cenie. W tym roku również zaplanowałam wyjazd z nimi, tym razem do Dalmacji. Zwiedzę Bośnię i Hercegowinę, Chorwację, Słowenię. W planie wycieczki oprócz zwiedzania jest również zaplanowany odpoczynek na plaży. Lubię w ten sposób spędzać urlop, dzięki pilotom wycieczki poznaję historię danego regionu, która mnie zawsze bardzo interesuje.
Maja28k

Postautor: Petersen » piątek 14 lip 2017, 10:49

Trzeba się tylko upewnić, oczywiście w miarę możliwości, jak dane biuro podróży stoi z finansami. Bo coraz częściej zdarzają się przypadki, że biura bankrutują, a z wymarzonego urlopu robi się wielki problem dla wczasowiczów.
Petersen

Postautor: Komen » wtorek 05 wrz 2017, 12:43

Ja tylko raz przejechałem się na „wspaniałej” ofercie biura podróży i od tamtej pory, co by się nie działo, zdecydowanie bardziej wolę na własną rękę zająć się organizacją wszystkiego. W tym roku byłem na dwóch wyjazdach, które organizowałem razem z grupą przyjaciół i niczego nam nie brakowało. Bilety na pociąg kupiliśmy przez internet na stronce firmy EuroPodróże - europodroze.pl/, co pozwoliło nam na zwiedzenie wielu wspaniałych, europejskich miast. Na własnej skórze przekonałem się, że bez biur podróży (które niejednokrotnie wszystko tylko utrudniają) bez problemu można podróżować. ;)
Komen

Postautor: Kujawiak75 » poniedziałek 27 lis 2017, 14:11

Jakiś czas temu korzystałem z biura podróży itaka - nie mialiśmy żadnych problemów ... Jak dla mnie okej.
Kujawiak75

Postautor: Nowaczek12nowaczek » poniedziałek 27 lis 2017, 15:11

Ja też mam dobre zdanie na ich temat . Byłem raz na wycieczce z ich firmą w Grecji i nie miałem żadnych problemów.
Nowaczek12nowaczek

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko i nic