Telefunken - opinie

Rozmowy ogólne, zupełnie nie na temat. Co ciekawego w kinie.

Telefunken - opinie

Postautor: Dzejkob » środa 21 paź 2015, 11:01

Moi drodzy,

Ostatnio będąc w Saturnie widziałem kilka produktów (telewizory, smartfony) nieznanej mi do tej pory marki Telefunken, trochę poczytałem i okazuje się, że jest to niemiecka marka z ponad 100 letnią tradycją, która od niedawna ponownie pojawiła się na naszym rynky. Stąd moje pytanie jakie macie opinieo tej marce i jej nowych porduktach? Czy mogą skutecznie konkurować z innymi graczami na naszym rynku? Jak sądzicie?
Dzejkob

Re: Telefunken - opinie

Postautor: Kozel » środa 04 lis 2015, 15:47

Każda elektronika na rynku jest podobnej jakości, niestety marnej. Więc można brać jak jest dużo taniej :D Bo nei wiem jak z ich serwisem itp.
Kozel

Postautor: Waldta » poniedziałek 04 sty 2016, 19:12

Pierwszy raz o takiej firmie słyszę;)
Waldta

Postautor: Maddex » piątek 04 mar 2016, 22:49

Myślę, że chyba już się przyjęła, w sieci mają całkiem niezłe opinie, a dodatkowo wypuszczają nowe modele np. Telefunken Sierra, Smartfon o 4 calowym ekranie, system Androidzie 4.4 (KitKat), 4 kolory obudowy do wyboru, mały kompaktowy, po za tym takie funkcje jak (Dual SIM, dwa fotoaparaty: tylny 5 Mpx z doświetleniem LED oraz przedni 2 Mpx, WiFi, Bluetooth v4.0+HighSpeed, GPS, 3G(HSPA)/EDGE/GPRS). Cena bardoz atrakcyjna, także myślę, że model i marka warte rozważenia :)
Maddex

Postautor: sylwia4012 » poniedziałek 09 maja 2016, 08:45

Nie znam tej firmy. Ja zawsze biorę sprawdzone marki i to zawsze razem z abonamentem w T-mobile. Nie przepłacam, bo sprzęt dobry, na gwarancji, a do tego abonament nie ma doliczanych tzw. zwyżek prawie żadnych (co u innych operatorów jest normą). Dlatego polecam T-mobile i telefony od nich.
sylwia4012

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko i nic