Potrzebuje pomocy prawnej.

Rozmowy ogólne, zupełnie nie na temat. Co ciekawego w kinie.

Re: Potrzebuje pomocy prawnej.

Postautor: anastazjaa » wtorek 13 lis 2018, 10:56

Oczywiście warto czasami poradzić się sprawdzonego prawnika, jeśli nie jesteśmy pewni danej kwestii : )
https://funebre.pl/ - profesjonalny zakład pogrzebowy
anastazjaa

Postautor: Dominika78 » wtorek 18 gru 2018, 11:51

Jak dla mnie super pomoc uzyskałam kontaktując się z kancelarią w Lublinie u Pana Grzegorza Buby. Kancelaria oferuję pomoc z zakresu doradztwa prawnego między innymi z zakresu prawa karnego, prawa cywilnego, prawa opiekuńczego i prawa gospodarczego i prawa rodzinnego.
Dominika78

Postautor: drimi » czwartek 27 gru 2018, 16:00

Notariusz tutaj tez może być potrzebny. Pani Karolina Gajek w Kielcach bardzo mi pomogła w ciężkich sytuacjach właśnie. W tedy warto zadbac o wszystko
drimi

Postautor: ewa571 » sobota 19 paź 2019, 18:29

Ja akurat trafiłam, również na dobrą, Kancelarię Adwokacką Wojas Pawlak. Miałam bardzo ciężką i przykrą rozprawę. Na swiatło dzienne niestety wyszło bardzo wiele brudów rodzinnych. Ale dobrze, że Państwo Wojas tak złagodzili to wszystko i również udało im się wygrać rozprawę. Bardzo się cieszę, że koleżanka mi ich poleciła. Również zajmowali się jej rozprawą o rozwód.
ewa571

Postautor: Fire.Kal » wtorek 22 paź 2019, 22:25

Jeśli szukasz pomocy prawnej to możesz zobaczyć blach-kancelaria.pl . Jest to kancelaria, która pomoże Ci znaleźć wyjście z każdej sytuacji, ale to też zależy jaki sprawa Cię interesuje, gdyż kancelaria współpracuje również z klientem biznesowym oraz indywidualnym. Jeśli masz problem w firmie to Blach-Kancelaria z pewnością okaże się pomocna. Pozdrawiam
Fire.Kal

Postautor: gresik » poniedziałek 09 gru 2019, 20:02

Najpierw postarajcie sie sprawdzić, czy zwolnienie męża było zasadne. W tym mogą wam pomóc prawnicy z centrum prawa pracy. Jeśli będziecie mieli wspólny cel myśle ze inaczej siewasze relacje ułożą. Mam nadzieję, że wam się uda.
gresik

Postautor: Vitaminka » poniedziałek 06 sty 2020, 14:18

A konkretnie do czego potrzebujesz kancelarii ? Bo jeżeli potrzebujesz do spraw podatków, vatów itp to mogę polecić ci Kancelarie Ożóg Tomczykowski, osobiście bardzo mi pomogli, współpraca z nimi była dla mnie czystą przyjemnością. Posiadają ogromną wiedzę w tym temacie. Przy prowadzeniu własnej działalności mogą na prawdę bardzo pomóc.
Vitaminka

Poprzednia

Wróć do Wszystko i nic