Remont mieszkania?

Rozmowy ogólne, zupełnie nie na temat. Co ciekawego w kinie.

Remont mieszkania?

Postautor: KoalaOla » sobota 16 lip 2016, 01:33

Witaj,
Remontujesz mieszkanie i nie wiesz komu powierzyć transport mebli lub usuwanie gruzu? W tym celu warto zasięgnąć pomocy specjalistów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w tej branży. Polecam więc zaufaną firmę TomGruz, którzy cieszą się niesłabnącą popularnością na Mazowszu i w Warszawie. Usługi wyceniają indywidualnie według potrzeb klienta,co jest jedną z wielu zalet firmy. Więcej informacji znajdziesz na http://tomgruz.pl/
KoalaOla

Re: Remont mieszkania?

Postautor: karol837 » piątek 18 lis 2016, 08:55

Ja remontuje sam, bo tak mi wygodniej i raczej nie mam z tym problemów. Ostatnio kupowałem sobie specjalnie szpachlę:
Obrazek
karol837

Postautor: adsay » poniedziałek 31 lip 2017, 09:10

ja tez sam remontuję, żona pomaga i wiedza z internetu. Nabyta z poradników frappe.pl/techniki-montazu-bezposredniego-co-to-jest-jakie-technologie/. Daje radę, powoli do przodu :)
adsay

Postautor: Sensual » czwartek 31 sie 2017, 12:27

A jeśli szukacie podłóg to ja podpowiem że kunszt.wroclaw.pl Tego tematu się baliśmy najbardziej, a tu poszło gładko i jeszcze z dobrym doradztwem.
Sensual

Postautor: mezczyzna92 » czwartek 31 sie 2017, 20:17

Skoro o remontach mieszkania to na pewno będzie komuś zawsze potrzebne jakieś auto dostawcze, dlatego chcę Wam polecić sprawdzoną wypożyczalnię samochodów dostawczych kangoor.pl/
mezczyzna92

Postautor: kacperwujek » środa 04 paź 2017, 09:22

Najlepiej samemu remontować jak się potrafi. Taniej wychodzi.
kacperwujek

Postautor: adsay » czwartek 09 lis 2017, 20:57

I najtaniej.
adsay

Postautor: biały » czwartek 30 lis 2017, 11:19

Samemu to trzeba najpierw potrafić, żeby fuszerki nie zrobić. Nie mówiąc o tym, że trzeba mieć czas. Ja nie mam ani czasu, ani umiejętności, dlatego wolę zostawić taką robotę fachowcom. Firma DD projekt jest niezła. Już dwa razy ich zatrudniałem. Najpierw jak łazienkę sobie robiłem, a później u mamy w mieszkaniu im remont zleciłem. W rozsądnej cenie zrobili wszystko porządnie i terminowo. Dlatego nie widzę potrzeby, żebym sam się w remont bawił.
biały

Postautor: Kujawiak75 » czwartek 07 gru 2017, 11:13

Podczas remontu przydadzą się takie narzędzia i elementy jak wszelkiego rodzaju nity, nakrętki, podkładki, materiały ścierne, pręty,narzędzia ręczne i tym podobne. Ja od jakiegoś czasu zaopatruje się w firmie z Dąbrowy Górniczej Metalex. Warto zorientować się co mają w swojej ofercie bo moim zdaniem warto.
Kujawiak75

Wróć do Wszystko i nic