Nietypowa aranżacja firmy - co wy o tym myślicie?

Rozmowy ogólne, zupełnie nie na temat. Co ciekawego w kinie.

Nietypowa aranżacja firmy - co wy o tym myślicie?

Postautor: aniamroz79 » środa 09 lis 2016, 10:15

Witam Państwa. Pragę poznać waszą opinię , które odnosi się do typu mebli do biura. Myślę, aby zaprezentować swojemu klientowi tego rodzaju rozwiązanie Obrazek i nie mam pojęcia czy nie okaże się ono zbyt odważne. Dlatego chciałam uzyskać opinię większej liczby ludzi zanim zaprezentuje swoją koncepcję klientowi. Zdjęcia są ze strony firmy http://jfm-furniture.pl , która specjalizuje się w tego rodzaju meblach do biura. Posiadają dość ciekawe pracę i pomyślałam o skorzystaniu z ich usług. Meble gabinetowe są wytwarzane na wymiar, według dostarczonego przeze mnie szkicu. Kłopot w tym, że nie jestem w 100% pewna czy inwestor zaakceptuje tego typu meble pracownicze. Nie mam pewności czy tego typu meble do biura nie będą dla niego zbyt odważne. Co wy o tym sądzicie? Będę wdzięczna za wypowiedź w tej kwestii.
aniamroz79

Re: Nietypowa aranżacja firmy - co wy o tym myślicie?

Postautor: hyk » środa 05 kwie 2017, 11:54

Jak dla mnie to wygląda dość kosmicznie...;) Ja jestem jednak zwolennikiem minimalizmu i prostoty - w biurze najlepiej widzą mi się biurka/stoły ze szklanymi blatami (można bez problemu dostać takie robione na wymiar u szklarza, we Wrocławiu to u abcszklarz.pl ).
hyk

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko i nic