Ogrzewanie domu

Rozmowy ogólne, zupełnie nie na temat. Co ciekawego w kinie.

Re: Ogrzewanie domu

Postautor: Bizneswoman1 » środa 07 mar 2018, 13:35

Pellet :) Bo ekologicznie i wygodnie, popiołu prawie brak a zamówienia przez internet :)
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
Bizneswoman1

Postautor: Anka » piątek 27 lip 2018, 21:30

Jeśli tylko masz dostęp do gazu , to wybierz ogrzewanie gazowe, i nie kupuj kotła na paliwa stałe. Ja mam kocioł kondensacyjny, dwufunkcyjny, firmy Termet.com.pl i jest to moim zdaniem najwygodniejsze i tanie ogrzewanie. Wiadomo, przy kotle gazowym nie musisz nic robić, tylko co jakiś czas pamiętać o przeglądzie - ale to nie jest żaden problem. Dodatkowa zaleta takiego kotła, to ciepła woda użytkowa, którą masz zawsze kiedy potrzebujesz.
Anka

Postautor: KacperIl » poniedziałek 05 lis 2018, 17:33

Ja osobiście uważam, że bardzo dobrą opcją w zakresie ogrzewania jest również ekogroszek, który jeżeli zadbamy o wybór dobrej jakości opału oraz porządnego kotła to jest w stanie zapewnić nam naprawdę odpowiednią ilość ciepła stosunkowo w niezłej cenie patrząc na cały sezon grzewczy. Ze swojej strony mogę polecić hurtownię opału KGM w której biorę właśnie ekogroszek od zeszłego sezonu i naprawdę dotrzymują zarówno wysokiej jakości przygotowania, dobrych parametrów oraz dbają o profesjonalizm w obsłudze klienta jak i terminie dostaw więc na pewno bez opału na zimniejsze dni nie zostaniesz.
KacperIl

Postautor: sasha » czwartek 13 gru 2018, 20:32

U nas w domu jest kocioł do palenia pelletem własnie, padło na marke Piecbud, u nas w domu był kocioł tej firmy, polska marka ale bardzo dobre kotły robia. chwalę sobie. wymienilismy jedynie na ten nowszy 5 klasy, bardziej eco -piecbud.net.pl
sasha

Postautor: wlochu » środa 19 gru 2018, 19:48

dom warto ogrzewać pompą ciepła ponieważ nic się nie spala a to dobrze wpływa na jakoś powietrza. Każdy z nasz musi walczyć ze smogiem.
wlochu

Postautor: mira78 » środa 31 lip 2019, 11:58

Jeśli chodzi o kotły c.o warto przejrzeć ofertę Witkowskiego. Sami mamy kocioł włąsnie od nich, już z tych eko na pellet. Kocioł Toret wybralismy bo ma bardzo fajny obrotowy palnik Kipi, porządny kocioł. Może nie jest najtańszy ale na pewno posłuzy lata
mira78

Postautor: bonucci » niedziela 06 paź 2019, 21:07

budując teraz domu i wybierając ogrzewanie węglowe to dla mnie jest strzał w kolano. Trzeba wybierać ekologiczne ogrzewanie. Pompa ciepła lub gaz. Można się ubiegać o dofinansowanie i wtedy to już wogóle ogrzewanie jest w mega przystępnej cenie.
bonucci

Postautor: loszka » sobota 30 lis 2019, 23:48

My zamawialismy teraz swietny wegiel z sobianka. Naprawde dobra jakosc, od razu widac, ze mniej wegla sie spala, bo jest wysokoenergetyczny
loszka

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko i nic