Na lotnisko? Parking

Rozmowy ogólne, zupełnie nie na temat. Co ciekawego w kinie.

Na lotnisko? Parking

Postautor: Porcelanowalady » piątek 30 lis 2012, 20:02

Czy ktoś wie może jak firma orangeparking, która ma parking Modlin pod Wawką i parking na krakowskich Balicach organizuje "bezpłatny transfer na lotnisko"?
Tzn zostawiam u nich auto i potem pakuja mnie w jakiegos busa razem z bagaże, czy jak to wygląda?
Porcelanowalady

Re: Na lotnisko? Parking

Postautor: Joriko » środa 27 maja 2015, 20:05

Moim zdaniem to się nie opłaca, zdecydowanie taniej wyjdzie Ci dojad na lotnisko busem, we Wrocławiu mamy specjalne busy, które się tym zajmuja np. http://buspartner.pl/ , warunki komfortowe i niczym nie musisz się przejmować :)
Joriko

Postautor: Konradoo » wtorek 03 lip 2018, 22:31

Ja jak latam z Warszawy Okęcie zawsze zostawiam samochód na parkingu strzeżonym Park& Fly Dobry i tani parking. A przede wszystkim sprawdzony i bezpieczny. Niestety nie chciało by mi się jechać busem czy pociągiem skoro wygodniej jest autem.
Konradoo

Postautor: terk485 » piątek 01 mar 2019, 17:55

O tak, parking prrzy lotnisku to dobra rzecz. Najważniejsze, aby był dobrze oznakowany, wtedy będzie świetnie służył podróżnym. Różnego rodzaju akcesoria parkingowe, jak separatory, spowalniacze, lustra, a także oznakowanie pionowe i poziome, można nabyć w andros-reda.pl/oznakowanie-garazy-i-parkingow/ - właściciele parkingów powinni zadbać o takie znaki informacyjne.
terk485

Postautor: Martka » środa 29 lip 2020, 18:53

Jest to doskonale rozwiązanie gdy udajesz się na wakacje poza granice naszego kraju. Auto na parkingu strzeżonym, transfer na lotnisko i z lotniska zapewniony szybki i wygodny. Jadąc z dziećmi pamiętaj o zabraniu ze sobą Smart Kid Belt by zapewnić im bezpieczną podróż w aucie, a i na wakacjach gdy będziesz wynajmował auto się przyda gdyż to alternatywne rozwiązanie do fotelików można używać w całej UE.
Martka

Wróć do Wszystko i nic