Wyjazdy integracyjne

Rozmowy ogólne, zupełnie nie na temat. Co ciekawego w kinie.

Wyjazdy integracyjne

Postautor: Okey86 » wtorek 05 lut 2013, 10:13

Witam,

Jakie miejsca proponujecie na wyjazd integracyjny dla niedużej firmy? Najlepiej coś w górach ale mogą być tez inne atrakcje np. paintball czy wspólna wspinaczka górska. Myśleliśmy w firmie nad organizacją spływu kajakowego, w sieci znalazłem stronę superkajak.com, która daje możliwość wypożyczenia sprzętu. Myślę, że to może być całkiem ciekawa forma integracji wewnątrz grupy pracowniczej.
Okey86

Re: Wyjazdy integracyjne

Postautor: samos1 » wtorek 19 lut 2013, 09:29

Faktycznie góry to fajne miejsce, ale może w spa będzie ciekawym rozwiązaniem? pobyt http://drirenaerisspa.pl/hotel-krynica/ ... orach.html ciekawa, bogata w atrakcje okolica, szklaki turystyczne do przejścia za dnia, a wieczorem do wykorzystania pakiet z masażem. Przyjemne połączone z pożytecznym.
samos1

Postautor: blanka.win » czwartek 28 lut 2013, 09:51

ja akurat pracuję w takim dosyć kameralnym miejscu, bo mamy tu tylko kilka osób w biurze, a ponieważ nie długo jedzie się od nas w góry to czasem nawet tak spontanicznie załatwiamy taki transport do tego jakieś noclegi w prywatnych kwaterach i jedziemy trochę się wyluzować i odstresować na weekend, nie potrzebujemy jakiś wielkich atrakcji, bo sami tez potrafimy zorganizować sobie wolny czas, choć najczęściej chodzimy wtedy po górach ;)
blanka.win

Postautor: rafael » czwartek 21 mar 2013, 21:44

Ja preferuję zagraniczne wyjazdy integracyjne. Ostatnio byłem we Włoszech. Fajna sprawa - z jednej strony jest się w firmowym gronie (bo mówię o wyjazdach integracyjnych z pracy) a z drugiej można pozwiedzać i się zabawić. A we Włoszech było mnóstwo atrakcji, część można znaleźć tutaj.
rafael

Postautor: zypol » poniedziałek 26 sie 2013, 15:51

Jedziemy za kilka dni tutaj - http://www.zielonapolana.com.pl/oferta_dla_firm.php
Zanosi się genialna impreza, pierwszy raz z takim pakietem. W cenie mamy basen, saunę, kort, imprezę...
Oby tylko pogoda dopisała i... szkolenie nie było zbyt nudne ;-)
zypol

Postautor: ediwar » wtorek 27 sie 2013, 12:15

Nie słyszałem o tym miejscu, dużo osób może tam przyjechać ?
ediwar

Postautor: monia32 » niedziela 29 wrz 2013, 09:00

Dobrym pomysłem jest zorganizwanie takiego wyjazdu w góry. Szczególnie jeśli mamy firmę w dużym mieście, to taka zmiana środowiska to duży plus. Wystarczy wejść na portla z noclegami jak relaximo lub onet podróże i znaleźć dobry nocleg, można też do tego dorzucić wyjazd do SPA.
monia32

Postautor: szanowny » niedziela 29 wrz 2013, 15:00

Ja tam nie jestem zwolennikiem wyjazdów integracyjnych, niepotrzebne wydatki. Lepiej dać pracownikom premie.
Obrazek
szanowny

Postautor: koko » wtorek 01 paź 2013, 09:22

Premia to zawsze świetny pomysł, ale takim wyjazdem też bym nie pogardziła mimo wszystko.
koko

Postautor: Kolisza » środa 16 paź 2013, 23:35

Jak u mnie był wyjazd integracyjny, to agencja, która wynajęliśmy do tego zadnia, zorganizowała taki spływ. Dość fajny pomysł na integracje. Jakbyś potrzebował, to podrzucam linka do nich https://www.facebook.com/powersportpl?fref=ts
Kolisza

Następna

Wróć do Wszystko i nic