Wyjazdy integracyjne

Rozmowy ogólne, zupełnie nie na temat. Co ciekawego w kinie.

Re: Wyjazdy integracyjne

Postautor: renata » środa 15 mar 2017, 19:45

u nas wspominali ostatnio, że będą chcieli zorganizować coś w nowym hotelu Ibis Styles w Grudziądzu. Dopiero otwierają się w marcu także może być to naprawdę fajne miejsce. Coś mówili o wycieczkach rowerowych są tam podobno bardzo dobre trasy więc zobaczymy czy dojdzie to do celu
renata

Postautor: shelma » wtorek 25 kwie 2017, 09:26

My z firmą ostatnio zorganizowaliśmy sobie 3-dniowy wyskok w góry i bardzo fajnie ugościł nas Hotel Granica.
Generalnie wyjazdy integracyjne to bardzo dobra sprawa, bo pozytywnie wpływa to na morale pracowników przez co efektywność pracy po takim odpoczynku jest większa. Warto je organizować :)
shelma

Postautor: grieg » niedziela 07 maja 2017, 13:19

Wiecie co, tak naprawdę to w ogóle nie trzeba jechać daleko, albo nawet nigdzie, tylko zrobić imprezę w swoim mieście. My raz mieliśmy imprezę nie wyjazdową i ogólnie był zawód, bo szefostwo sobie wymyśliło kolację. No to byliśmy niezadowoleni, bo od razu nam się kojarzyło to ze sztywnym siedzeniem i gadaniem o pracy albo o dupie Maryni (czy jak to tam się mówi). I powiem wam był szok, bo to było połączone z koncertem http: //triojazz.pl i było GENIALNIE. Był taki klimat niesamowity, tak się dobrze czuliśmy i bawiliśmy, nawet rozmowy potem jakieś były lepsze. : D To mnie nieco przekonało, że różnie może być, a serio muzyka więcej zdziała niż alkohol.
grieg

Postautor: Dewox » piątek 12 maja 2017, 13:57

Ja natomiast napiszę o Zielonej Polanie, znajdującej się w województwie podkarpackim, u podnóża Bieszczad. To miejsce w którym miałem przyjemność być już dwukrotnie i za każdym razem wracałem wręcz zachwycony i jednocześnie smutny, że wyjazd się już skończył. Każdego dnia mieliśmy zaplanowane inne atrakcje – mogliśmy między innymi jeździć quadami czy też grać w paintball. Sam ośrodek jest w bardzo ładnej okolicy i szczególnie latem może robić wrażenie, gdy pogoda najbardziej dopisuje. Jeśli ktoś planowałby więc wyjazd integracyjny w swojej firmie to jak najbardziej polecam się tam wybrać!
Dewox

Postautor: dominikaula » wtorek 23 maja 2017, 10:27

renata pisze:u nas wspominali ostatnio, że będą chcieli zorganizować coś w nowym hotelu Ibis Styles w Grudziądzu. Dopiero otwierają się w marcu także może być to naprawdę fajne miejsce. Coś mówili o wycieczkach rowerowych są tam podobno bardzo dobre trasy więc zobaczymy czy dojdzie to do celu

Tak w okolicy bardzo fajne trasy rowerowe, ten Ibis Styles chyba blisko centrum więc to też jak dla mnie duży plus.
dominikaula

Postautor: grzesiek » poniedziałek 29 maja 2017, 13:14

dominikaula pisze:
renata pisze:u nas wspominali ostatnio, że będą chcieli zorganizować coś w nowym hotelu Ibis Styles w Grudziądzu. Dopiero otwierają się w marcu także może być to naprawdę fajne miejsce. Coś mówili o wycieczkach rowerowych są tam podobno bardzo dobre trasy więc zobaczymy czy dojdzie to do celu

Tak w okolicy bardzo fajne trasy rowerowe, ten Ibis Styles chyba blisko centrum więc to też jak dla mnie duży plus.

Zawsze ważna jest lokalizacja jeśli chodzi o konferencje, bo wiadomo jak to jest z dojazdem różnie bywa.
grzesiek

Postautor: GrzeczorzOri » wtorek 30 maja 2017, 08:00

Jeśli macie gdzieś niedaleko firmy Escape Room to koniecznie spróbujcie - naprawde dobra zabawa i integracja - trzeba się w końcu razem wydostać :D
GrzeczorzOri

Postautor: Aniita » środa 31 maja 2017, 14:29

U nas w firmie niestety nic takiego sie nie dzieje ;/
Aniita

Postautor: fanatick » niedziela 04 cze 2017, 21:32

my tam zawsze jeździmy nad jeziorko i robimy sobie tam imprezę na świeżym powietrzu :mrgreen: tylko musi być pogoda :/
fanatick

Postautor: Bubliczki » niedziela 04 cze 2017, 21:40

U nas jak jest jakiś wyjazd to zazwyczaj z wynajętą salą etc. Kończy się to masakrycznie (zresztą, możecie się domyślić jak :P).
Bubliczki

PoprzedniaNastępna

Wróć do Wszystko i nic