Agencja pośrednictwa pracy - co myślicie?

Jak najlepiej wykorzystać pomysł na interes.

Agencja pośrednictwa pracy - co myślicie?

Postautor: Zwytkly » niedziela 25 sty 2015, 21:22

Witam,

Myśle nad założeniem biznesu polegającego na pośrednictwie pracy za granicą , typu Szwecja, Norwegia, Austria, Niemcy

jak narazie, mam 25 tyś zł, mam ludzi w Szwecji i Austrii gotowych do pracy na tzn, aby załatwiali prace dla Polaków , prawie jak sprzedawcy, segment B2B,

mam jednak kilka wątpliwości;
1) czy taki biznes jest jeszcze w "fazie" prosperity?
2) czy miasto Kraków będzie dobrym wyborem na biuro?
3) na co uważać, na co zwrócić szczególną uwage?

z góry dzieki
Zwytkly

Re: Agencja pośrednictwa pracy - co myślicie?

Postautor: lipnicky » wtorek 20 wrz 2016, 22:14

warto się poinspirować innymi agencjami tego typu jak np link2usedom działające na rynek niemiecki, ale i popatrzeć na to, czy jest opcja na jakieś dofinansowanie z UE
lipnicky

Postautor: aneta555 » czwartek 17 sie 2017, 15:18

za granicą można chociaż zarobić, tak jak ja jako opiekunka do osób starszych, w Polsce naprawdę ciężko, a tak jeżdżę do Niemiec z Medipe i już szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie pracować w kraju
aneta555

Postautor: Halinaa » środa 30 sie 2017, 10:22

słyszałam o medipe, podobno są okej, taki wyjazd to możliwość zarobku, a moim zdaniem przez agencje wyjazd jest dużo lepszy, samemu jest na pewno dużo cięższej
Halinaa

Postautor: jaśka » środa 13 wrz 2017, 11:11

Halinaa pisze:słyszałam o medipe, podobno są okej, taki wyjazd to możliwość zarobku, a moim zdaniem przez agencje wyjazd jest dużo lepszy, samemu jest na pewno dużo cięższej

samemu to trzeba już wiedzieć co i jak, ja bym się nie zdecydowała jednak tutaj firma wszystko załatwia, wiem, że medipe organizuje nawet kursy języka niemieckiego jak ktoś chce podszkolić język przed wyjazdem
jaśka

Postautor: marzi » środa 11 paź 2017, 18:22

Nie wiedziałam, że organizują kursy, ciekawa możliwość na pewno przydatna przed wyjazdem. O tej firmie słyszałam, dobrze, że piszecie opinie, ludzie, którzy wyjeżdżają na pewno chętnie poczytają co i jak.
marzi

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Mam dobry pomysł na biznes