Własna firma usługi

Jak najlepiej wykorzystać pomysł na interes. Gdzie znaleźć pomysł na dobry biznes. Dyskutujemy o tym jak zarabiać pieniądze.

Własna firma usługi

Postautor: Szymek93 » czwartek 31 sty 2019, 14:24

Witam,chcę założyć działalność gospodarczą usługową w poszczególnych branżach.Dokładnie chodzi o usługi z zakresu sprzątanie mieszkań,pracę ogrodowe,pracę porządkowe,transport.Mówiąc usługi ogrodowe mam na mysli takie usługi jak;koszenie trawy przygotowanie gleby pod trawnik,wycinka drzew,zima myślałem o odśnieżaniu(samochod terenowy +plug)typowe pracę ogrodowe.Chciałabym w tej ofercie mieć też takie usługi jak malowanie dachu czy mycie wysokociśnieniowe np kostki brukowej,dachu czy ogrodzeń.Jeżeli chodzi o pracę porządkowe to mam na myśli np porządki po budowie czy rozbiórkę małych budowli typu stara drewniana altanka czy niewielki garaż.Mając te wszystkie usługi muszę posiadać samochód dostawczy,a więc czemu nie zająć się transportem i np przeprowadzkami,myślałem też o zakupie busa 9 osobowego i świadczyć usługi transportu podczas imprez okolicznościowych,wyjazdów firmowych czy wyjazdy na lotniska.Co myślicie o tym pomyśle?Czy jest wgl możliwość założenia działalnośći mając kilka branży w jednej usłudze czy lepiej skupić się na jednym?proszę o opinię na ten temat.
Szymek93

Re: Własna firma usługi

Postautor: 3Dprint.pl » poniedziałek 11 lut 2019, 17:31

Myśle, że jest taka opcja i spokojnie możesz pogodzić ze sobą te wszystkie usługi, jednak warto zadbać o jak najlepszą reklamę i tutaj nie żałuj nakładów, bo im więcej osób dowie się o Twojej działalności i usługach tym rzecz jasna lepiej i pozyskasz sporą grupę klientów.
3Dprint.pl

Postautor: gorrro5 » czwartek 21 mar 2019, 22:15

Moim zdaniem dobrym pomysłem jest inwestycja w halę produkcyjno-usługową. Jestem przekonany, że dobrze prowadzona przyniesie zamierzone zyski:) A tym bardziej jeśłi zadbacie o jej odpowiednie wyposażenie i nowoczesne systemy automatyki przemysłowej, np. od pgsystems.pl.
gorrro5

Postautor: narożkowa » poniedziałek 01 kwie 2019, 13:03

Pomysl fajny. Zawsze jestem za tym by probowac wlasnych sil bez wzgledu na wizje i plan. Ja sie dwa lata zbieralam do otworzenia swojej firmy.. malymi kroczkami, wsparcie finansowe z urzedu i UE, tysiace pomyslow itd. Niedawno polepszylam swoim pracownikom warunki i wykupilam pakiety medyczne z medicover umozliwiajace im szybki dostep do opieki zdrowotnej bez dodatkowych kosztow i terminow kilku miesiecznych. Zmienilismy tez filary ubezpieczen. Mysle ze wszyscy sa zadowoleni bo widac ze zmotywowalo ich to do pracy
narożkowa

Postautor: Karminowa » piątek 28 cze 2019, 13:28

3Dprint.pl pisze:Myśle, że jest taka opcja i spokojnie możesz pogodzić ze sobą te wszystkie usługi, jednak warto zadbać o jak najlepszą reklamę i tutaj nie żałuj nakładów, bo im więcej osób dowie się o Twojej działalności i usługach tym rzecz jasna lepiej i pozyskasz sporą grupę klientów.

Podzielam ten pogląd...dobra reklama dźwignią handlu...
Karminowa

Postautor: Lea » czwartek 11 lip 2019, 12:07

A jak reklamujecie własny biznes? Robicie to samodzielnie czy korzystacie z agencji?
Lea

Postautor: Fire.Kal » niedziela 01 gru 2019, 14:40

Witam. Jeśli zastanawiacie się nad założeniem firmy to warto zainteresować się różnymi usługami, dzięki którym przechowywanie danych będzie bezpieczne. Warto też podjąć współpracę w zakresie odzyskiwania danych
. W dzisiejszych czasach dane są ważne na wagę złota, co może się przełożyć na sukces biznesu.
Fire.Kal

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Mam dobry pomysł na biznes