Czy Wypożyczalnia samochodów to dobry biznes ?

Jak najlepiej wykorzystać pomysł na interes. Gdzie znaleźć pomysł na dobry biznes. Dyskutujemy o tym jak zarabiać pieniądze.

Re: Czy Wypożyczalnia samochodów to dobry biznes ?

Postautor: MarekOl » czwartek 18 lip 2019, 10:12

Myślę, że tak jednak warto wcześniej sprawdzić oferty konkurencji oraz jak duża ona jest. Na pewno przy dużej ilości samochodów warto abyś zainwestował w monitoring GPS który ułatwi Ci zachowanie pełnej kontroli nad ich stanem, lokalizacją, zużyciem paliwa itd. i takim świetnym przykładem systemu jest właśnie Flotman, na którego blogu znajdziesz też wiele przydatnych informacji m.in w zakresie rozwiązań telematycznych które ułatwiają planowanie flotman.pl/blog/jak-rozwiazania-telematyczne-pomagaja-w-planowaniu-celow-biznesowych/
MarekOl

Postautor: KonradWolski » piątek 19 lip 2019, 06:44

Myślę, że to dobry pomysł. Mój wujek ma i bardzo dobrze to prosperuje. Największy w sumie zysk ma z klientów assistance. Ale i osoby prywatne w ostatnim czasie bardzo często wynajmują samochody :) Taki biznes na pewno się opłaci, choć i na jego rozwój nie małe środki finansowe pójdą
KonradWolski

Postautor: Lea » środa 21 sie 2019, 12:13

Może się udać! Wiele osób korzysta z wypożyczalni nie tylko samochodów osobowych ale również busików 9 os. czy limuzyn na różne okazje więc jest możliwość urozmaicenia oferty o inne pojazdy. Pamiętaj żeby dopasować ofertę do zapytań Klientów
Lea

Postautor: wojtek9032 » wtorek 31 mar 2020, 09:46

Ciężko wypowiedzieć mi się na ten temat, bo nigdy z taką branżą nie miałem nic wspólnego, ale jeśli już mowa o wypożyczalniach to może warto sprawdzić jakieś inne, jak działają i wtedy porównać, czy jest to dobry biznes i jak powinien wyglądać. Przykładem jednej z lepszych wypożyczalni jest Fado w Szczecinie.
wojtek9032

Postautor: Gary » niedziela 03 maja 2020, 21:24

Jak najbardziej jest to dobry pomysł. W Polsce działa dość mało wypożyczalni samochodów w porównaniu z krajami europy zachodniej czy USA. Nie zapomnij tylko odpowiednio się zabezpieczyć - umowami z klientem i instalacją GPS w aucie. Polecam skorzystać z porady prawnika, a jako GPS polski system flotman w bardzo przystępnej cenie. Powodzenia
Gary

Postautor: AndrzejPodlas » wtorek 28 lip 2020, 08:00

Gary pisze:Jak najbardziej jest to dobry pomysł. W Polsce działa dość mało wypożyczalni samochodów w porównaniu z krajami europy zachodniej czy USA. Nie zapomnij tylko odpowiednio się zabezpieczyć - umowami z klientem i instalacją GPS w aucie. Polecam skorzystać z porady prawnika, a jako GPS polski system flotman w bardzo przystępnej cenie. Powodzenia

Tez spotkalem sie z flotmanem i wlasnie jestem w trakcie negocjowania warunkow umowy dla mojej firmy. Robia wrazenie, nie tylko profesjonalnym podejsciem do obslugi, ale przede wszystkim dokladnymi danymi w aplikacji. Zdarzalo mi sie, ze bardziej moglem zaufac wskaznaiu stanu paliwa z sondy flotmana, niz z sondy zabudowanej fabrycznie w aucie :)
AndrzejPodlas

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Mam dobry pomysł na biznes