Zakupy w czasie Pandemii

Jak najlepiej wykorzystać pomysł na interes. Gdzie znaleźć pomysł na dobry biznes. Dyskutujemy o tym jak zarabiać pieniądze.

Zakupy w czasie Pandemii

Postautor: fiedler1 » niedziela 30 sie 2020, 23:38

Hej, poszukuje osoby z kapitałem lub programisty do rozwinięcia pomysłu na wyprodukowanie inteligentnego wózka sklepowego, który przyspieszy robienie zakupów i skróci czas do minimum płacenia i stania przy kasie w sklepie. Dzięki temu sklepy w czasie pandemii będą bezpieczniejsze dla klientów i kasjerów. Sam wkurzam się, że często kiedy kasjerka długo kasuje klientów przede mną a ja marnuje mój cenny czas , Wy też tak macie ? ;) Jeżeli tak tzn. że mój patent jest potrzebny w sklepach :)
fiedler1

Re: Zakupy w czasie Pandemii

Postautor: inventor » wtorek 01 wrz 2020, 09:46

Są kasy samoobsługowe. Powstają już całe sklepy zautomatyzowane.
Zaś sam koszyk wystarczy by był wyposażony w czujniki które zliczają to co trafia do koszyka. Co nie jest takie trudne do zrobienia.. I nawet można by było to zastosować na tradycyjne wózki jako nakładkę.
Problem tylko tkwi w uczciwości klientów. Ponieważ i taki system dałoby się oszukać. W takim wypadku najtrudniejsze byłoby stworzenie zabezpieczeń w postaci np. kontroli łącznej wagi dodanych artykułów do koszyka. A to już wyklucza stworzenie samego dodatku do standardowych wózków a więc zwiększenie kosztów i brak zainteresowania sklepów taką nowinką.
Jednak wszystko jest możliwe jak się dobrze to przemyśli.
inventor

Re: Zakupy w czasie Pandemii

Postautor: hubert37 » piątek 04 wrz 2020, 11:21

Dobre biuro wirtualne optioffice.pl udostępniają prestiżowy adres biurowca w Warszawie. Oferują kompleksowe wsparcie sekretarskie, administracyjne, prawne i księgowe. Odbiorą pocztę, powiadomią o niej i w razie potrzeby odeślą pod wskazany adres. Zeskanują maile, umówią na spotkanie lub je przesuną w Twoim imieniu. Dodatkowo w optioffice.pl można skorzystać z profesjonalnie przygotowanych sal konferencyjnych dostępnych na godziny. Otrzymujesz rónież numer telefonu stacjonarnego, numer faksu oraz w razie potrzeby w Twoim imieniu wypełnią i złożą wnioski do KRS i US . Warto u nich wynjać biuro wirtualn.
hubert37

Wróć do Mam dobry pomysł na biznes