Najem mieszkań

Jak najlepiej wykorzystać pomysł na interes. Gdzie znaleźć pomysł na dobry biznes. Dyskutujemy o tym jak zarabiać pieniądze.

Najem mieszkań

Postautor: Trójkowicz » piątek 07 sie 2020, 11:17

Witajcie. Czy najem mieszkań w celach turystycznych jest dobrym interesem?
Wykiełkował mi ten pomysł już w sumie kilka lat temu będąc nad morzem. Musiałbym tylko znaleźć znacznie lepiej płatną pracę (w tej zarabiam przedział 2500-3000 zł, mieszkając z rodzicami mogę miesięcznie odłożyć 1000-1500).
Wymyśliłem zakup mieszkania do 40 metrów w następujących lokalizacjach (oczywiście najpierw jedno mieszkanie, potem drugie):
1) Mikołajki
2) Gdynia, względnie Gdańsk (Sopot odpada - za drogi)
3) Kołobrzeg.
Biorę pod uwagę również Warszawę, Wrocław.
Na samym początku myślałem w ogóle o domie nad morzem, ale na to musiałbym mieć jeszcze więcej kasy.
Najem byłby krótkoterminowy, dla turystów, Warszawa/Gdynia/Wrocław - opcja z długoterminowym. Głównie problemem jest to, że mieszkam w mieście w centrum Polski, więc musiałbym kogoś wziąć do pomocy już na miejscu (chyba, że zrezygnowałbym z pracy).
Co Państwo na to? Miał lub ma ktoś podobne doświadczenia?
Oczywiście plan jest związany z dodatkowym zabezpieczeniem finansowym.
Trójkowicz

Re: Najem mieszkań

Postautor: Mateusz Nowak » poniedziałek 17 sie 2020, 08:55

Wydaje mi się to dość trudne do zrobienia, ale możliwe. Nie wiem tylko, czy faktycznie będzie to opłacalne. Koszt jest chyba jednak dość wysoki, natomiast niekoniecznie taka inwestycja musi się zwrócić.
Mateusz Nowak

Re: Najem mieszkań

Postautor: Ozzi » niedziela 18 paź 2020, 11:57

jeżeli chodzi o mieszkania to warto zainwestować dodatkowo w takie które w dobie pracy zdalnej naprawde sie nada :) Tj, na przykład osiedle zielonki residence u kreator dom, mają piękną okolice duże mieszkania i do tego super miejscówka to jest, przyjazna dla emerytów jak i dla rodzin z dziecmi .
Ozzi

Wróć do Mam dobry pomysł na biznes