Sklep Internetowy - czy to opłacalny biznes ?

Jak najlepiej wykorzystać pomysł na interes.

Re: Sklep Internetowy - czy to opłacalny biznes ?

Postautor: SzukamPracy_pl » poniedziałek 25 lip 2016, 13:43

Mam podobne zdanie w tej kwestii,chociaż tam na dobrą sprawę to wszystko zależy od konkretnej branży w jakiej będziemy działać oraz jak rozreklamujemy swój sklep internetowy,bo nie zapominajmy że to właśnie reklama jest poniekąd przyczyną do sukcesu.
SzukamPracy_pl

Postautor: hato » środa 17 sie 2016, 15:05

VPS to śmieszne grosze - można jeszcze taniej niż piszecie. Poniżej 10 zł w Hekko, czyli tak naprawdę w cenie hostingu.
Większym problemem i kosztem jest już zarządzanie, optymalizacja i promocja. Serwer to naprawdę mega pikuś.
hato

Postautor: Kamma » czwartek 26 sty 2017, 11:33

Sklep internetowy jest z pewnością opłacalnym biznesem, jeśli tylko jest prowadzony z głową i dobrym pomysłem. Według mnie największym atutem sklepów internetowych jest to, że nie mamy tak naprawdę żadnych granic, nie trzeba ograniczać się tylko do jednego kraju. Sama prowadzę swój sklep on-line z kosmetykami w Polsce już od paru lat, a od kilku miesięcy mój sklep funkcjonuje również za granicą. Przeprowadziłam ekspansję z pomocą firmy Nowe Kolory, ponieważ ilość różnych szczegółów trochę mnie przerastała. Całe szczęście trafiłam na firmę, która bardzo profesjonalnie się wszystkim zajęła i potrafiła mi też w skuteczny sposób doradzić w różnych kwestiach dotyczących sprzedaży za granicą.
Kamma

Postautor: irenaa91 » czwartek 27 lip 2017, 10:19

Konkurencja jest wysoka, także początkowo może być problem ze zdobyciem klientów i osiągnięciem rentowności, ale z dobrą ofertą nie powinno być z tym problemu. Najtaniej wyjdzie chyba postawienie sklepu na jednej z platform sklepowych, np. shoper, albo prestashop. Potrzebny będzie jeszcze jakiś wydajny hosting, najlepiej VPS, choć na początek może być współdzielony - mają takie np. na cal.pl są niezawodne i mają dobre parametry.
irenaa91

Postautor: Amigosprzewozy_pl » czwartek 03 sie 2017, 06:56

Jeżeli chodzi o konkurencję to przecież jest ona w każdej branży, nie tylko jeżeli chodzi o sklepy internetowe, musimy mieć ten fakt na uwadze. Poza tym taki sklep jak najbardziej ma szansę przebicia jeżeli zainwestujesz odpowiednie środki w jego reklamę od tego należy zacząć.
Amigosprzewozy_pl

Postautor: marekzwawy » wtorek 08 sie 2017, 11:43

Myśląc o prywatnym biznesie warto pamiętać także o artykułach reklamowych, jakie są praktycznie niezbędne do pozyskiwania kolejnych klientów.
Doskonałymi artykułami reklamowymi są między innymi:
kalendarze trójdzielne, segregatory reklamowe z nadrukiem a także kołonotatniki, a wszystko to można kupić w drukarni drukpolska.pl
marekzwawy

Postautor: avatar » wtorek 22 sie 2017, 18:28

Moim zdaniem jak najbardziej opłacalny i jak ktoś wcześniej wspomniał konkurencja zawsze była jest i będzie i trzeba tylko odpowiednio się z nią zapoznać by móc ten fakt wykorzystać na swoją korzyść :) Znajomy kiedyś współpracował z agencją Soluma SEM - poza pozycjonowaniem ( które też jest mega ważne ) zajmują się też między innymi badaniem konkurencji. Warto o tym pomyslec.

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Mam dobry pomysł na biznes