Sklep Internetowy - czy to opłacalny biznes ?

Jak najlepiej wykorzystać pomysł na interes.

Re: Sklep Internetowy - czy to opłacalny biznes ?

Postautor: Gość » wtorek 25 lis 2014, 23:31

Myślę, że to opłacalny biznes, ponieważ można wynająć tylko sam magazyn bez konieczności wynajmowania jeszcze biura. Na stronie: http://topmagazyny.pl/nasze-magazyny/ można znaleźć naprawdę fajne propozycje:)
Gość

Postautor: grzegorz_t » środa 04 lut 2015, 12:02

Najlepsze rozwiązanie to skorzystać z profesjonalnej pomocy firmy, która wykona wszystko profesjonalnie i nie będzie później żadnych problemów z funkcjonowaniem sklepu. Jedną z ciekawszych firm zajmujących się tworzeniem dedykowanych sklepów internetowych jest http://www.positive-power.pl/, polecam sprawdzić :)
grzegorz_t

Postautor: f3sco » wtorek 10 lut 2015, 18:20

Largo pisze:Witam od jakiegoś czasu myślę o swojej działalności, ostatnio udawało mi sie pracować to tu to tam ale od 2 miesiecy jestem już bezrobotny, a zreszto nie uśmiecha mi sie pracować za 1200zł. Zastanawiam sie nad sklepem internetowym i sprzedaży na portalach aukcyjnych artykułów dla domu, np firany zasłonym artykuły dekoracyjne, wiklina, itp. Jak myślicie, dobry pomysł, i ile kasy na to przeznaczyć aby sie nie wkopać. Mam około 50tyszł, i mysle aby zrobić to razem ze sklepem stacjonarnym. Myślałem też o organizowaniu imprez peitbolowych.

To świetny pomysł mój drogi.
Teraz z tego co zauważyłem [mogę się mylić, ale w to wątpię :D] powstaje wiele inwestycji osób prywatnych. Komu już odechciało się już robić na kogoś? Tak jak w średniowieczu, chłop robi na Pana ,a na swoim jeszcze nie zaczął.
Znajdź swą niszę to podstawa! I dofinansowanie dostaniesz. A sklep wysyłkowy to z garażu, domu albo podwórka. Tylko aby zamówić gdzieś dostawę i wysłać. Kurier przyjedzie i odbierze.
Ale najważniejsze to sprzedać, na początku z tym trudno wiadomo. Ale potem to będziesz się z tego cieszył.
f3sco

Postautor: zakupopwy » wtorek 24 lut 2015, 15:17

Sklep internetowy sie opłaca ponieważ później jak masz dobrze zorganizowany system płatności z zakupami to jest to praktycznie bezobsługowe, tylko trzeba na początku zainwestować. Czasem sklepy sa też wspierane oprogramowaniem takim jak Offigo do zarządzania finansami i majątkiem i niektórymi
zakupopwy

Postautor: Justyna78 » czwartek 26 lut 2015, 10:13

zalezy w jakiej dziedzinie ;)
Justyna78

Postautor: jedrzejczyk » wtorek 24 mar 2015, 11:06

Opłacalne? Zależy, co przez to rozumiesz – zarabiać miliony, czy kilka tysięcy złotych? Początki są zawsze trudne: na początku trzeba zainwestować w dobrą reklamę oraz sprzedaż w serwisach zewnętrznych. W takiej sytuacji pomocne mogą być takie platformy jak Allegro, czy FairSquare, które mają swoją bazę klientów.
Krzysztof Jędrzejczyk
www.fairsquare.com/pl
jedrzejczyk

Postautor: markiszon » czwartek 26 mar 2015, 16:23

Sam hosting to śmieszne grosze. Koszty to na pewno skrypty, grafika, treść strony - jest tego sporo, ale i tak otwarcie sklepu internetowego jest niczym w stosunku do otwarcia normalnego sklepu.
markiszon

Postautor: gerbes » poniedziałek 22 lut 2016, 08:01

Gdybyście mieli zakładać własny sklep to z jakiej platformy byście skorzystali?
O tej - https://www.shoper.pl/ ? Czy wydaje się ona być najlepszym pomysłem?
Bo jeśli tak, to na jakich warunkach? I co na tym postawiliście?
gerbes

Postautor: 3motion » czwartek 19 maja 2016, 13:28

Pewnie, że opłacalny! Jak mało który :) Trzeba się tylko postarać o dobrą reklamę, bo tylko taka obroni Twój pomysł. Trzeba pamiętać o stałej obecności w Social Mediach oraz dbałości o pozycjonowanie- Twój sklep powinien się znaleźć na pierwszej stronie wyszukiwarki, jeżeli chcesz mieć z tego biznesu realny zysk.
Jeżeli potrzebujesz reklamy tego sklepu- napisz na biuro@3motion.pl :)
3motion

Postautor: karlik » wtorek 31 maja 2016, 10:10

Zgadzam się, że przy sklepie internetowym bardzo ważny jest marketing internetowy. Można by pomyśleć, że dobry produkt obroni się sam, ale z mojego doświadczenia wynika, że wcale tak nie jest. Poza tym ważne jest nie tylko pozycjonowanie, ale również kampanie Facebook. U mnie to się sprawdziło, współpracuję z fajną firmą http://testimo.pl/social-media-marketing/ i wiem, że nie zmarnowałem tych pieniędzy, bo zwracają mi się kilkukrotnie.
karlik

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Mam dobry pomysł na biznes