Pomysły na biznes.

Jak najlepiej wykorzystać pomysł na interes.

Pomysły na biznes.

Postautor: Rozterkowa » wtorek 04 mar 2014, 10:23

Witam,
jako że pomysłów mam sporo, postanowiłam je spisać na blogu rozterkiblogerki.
Sukcesywnie dodaję notki z pomysłami dotyczącymi własnego przedsięwzięcia, pracy etatowej (tak, na czyjś rachunek też można się wykazać ;), czy "własnej linii produktów".
Zdaję sobie sprawę, że nie wszystko uda mi się urzeczywistnić, zatem dzielę się moimi pomysłami :)

Miłego czytania i owocnych poszukiwań własnego źródła zarobkowania :)

Rozterkowa
Rozterkowa

Re: Pomysły na biznes.

Postautor: karkosz » czwartek 15 paź 2015, 06:49

Ja mam dosc duza ilosc gotowki do zainwestowania, ale nie chcialbym takiego biznesu czystego tylko inwestycje, ktora mi sie zwroci... tak przegladam oferty apartamenty hiszpania sprzedaż na http://casaensol.pl/nieruchomosci-rodzaj-2.html i zastanawiam sie czy nie kupic takiego apartamentu i nie wynajmowac...zawsze jest to nieruchomosc a to zazwyczaj sie oplaca
karkosz

Postautor: zarzadzaj_gip » wtorek 24 lis 2015, 22:06

Fajny pomysł taka kopalnia pomysłów;) dobry pomysł to już bardzo dużo jeśli chodzi o biznes;)
zarzadzaj_gip

Postautor: Rioviktoria » sobota 28 lis 2015, 15:17

Sprawdzony program zarobkowy :)

polecam :)
Załączniki
kubigo.jpg
kubigo.jpg (10.03 KiB) Przeglądany 14640 razy
Rioviktoria

Postautor: sandrunia » środa 16 gru 2015, 10:31

Pewnie jako blogerce zależy Ci na dobrej widoczności w sieci. Świetnie się do tego sprawdzają kampanie Adwords. Może Ci pomóc firma Funkymedia i stworzyć dla Ciebie taką kampanię. Będziesz mieć na pewno większy ruch na blogu i więcej czytelników. Wiadomo że potencjalni reklamodawcy patrzą na statystyki bloga.
sandrunia

Postautor: Kkluseek » wtorek 22 gru 2015, 14:22

Ciekawy pomysł na bloga;)
Kancelaria Wiol - bo stawiam na jakość i doswiadczenie!
Kkluseek

Postautor: grieg » piątek 12 lut 2016, 15:31

Najlepsze są proste, sprawdzone pomysły. Kumpel założył firmę w branży budowlanej i teraz ma problem żeby obsłużyć wszystkich klientów. Dużo mu dało zainwestowanie w porządną stronę (tu można ją zobaczyć: http://twojasciana.com.pl - wygląda profesjonalnie więc klienci od razu wiedzą, że to nie firma Pana Mirka i Pana Zbyszka ;) ) ale w tej branży jak się nie jest kompletnym partaczem to ciężko o brak klientów.
grieg

Postautor: ulicafinansowa.pl » poniedziałek 15 lut 2016, 09:06

Jeżeli masz dobry pomysł na biznes to nie ma co za długo się zastanawiać tylko pisać wnioski o dotacje i próbować.
ulicafinansowa.pl - porónywarka finansowa
ulicafinansowa.pl

Postautor: michal140 » piątek 25 mar 2016, 11:55

Dla tych którzy nie wiedzą jaki biznes jest dla nich najlepszym rozwiązaniem, to polecam zapoznać się z www.e-zam.pl. Strona oferuje usprawnienie biznesu opartego na obsłudze zamówień publicznych, dlatego każdy kto jeszcze się nie zdecydował jaki biznes zacząć, może uznać to za optymalną opcję.
michal140

Postautor: Radek49 » czwartek 07 kwie 2016, 14:38

Firma transportowa i spedycyjna - są teraz na rynku fajne programy usprawniające pracę. Gdyby ktoś był zainteresowany: http://www.firetms.com
Radek49

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Mam dobry pomysł na biznes