Pomysły na biznes.

Jak najlepiej wykorzystać pomysł na interes.

Re: Pomysły na biznes.

Postautor: Tymoteusz » piątek 08 kwie 2016, 09:17

Sklep internetowy będzie dobrym rozwiazaniem dla osób które maja cierpliwosć do nowoczesnych technologii. W koncu oprócz samej realizacji zamowien musimy pamiętać również o tym by odpowiednio promować nasz sklep za pomoca wszelkich możliwych środkow takich jak pozycjonowanie, ad words czy za pomoca odpowiedniego prliku produktowego o którym więcej piszą autorzy strony: http://feedink.com/pl/blog/ . Warto zapoznac sie z takimi informacjami i na spokojnie rozważyć, czy warto.
Tymoteusz

Postautor: dondurmaPOLSKA » wtorek 12 kwie 2016, 18:09

BIZNES NA SEZON LETNI! HIT SPRZEDAŻY!....... lody

Witam Wszystkich!
Zapraszam do współpracy!
Jestem dystrybutorem lodów tureckich z koziego mleka na Polskę. Dondurma jest specjałem w Turcji, jak w Polsce oscypki. Niesamowity i niepowtarzalny smak lodów sprzedaje się bardzo łatwo:) w sezonie 2016 będzie nowością na polskich plażach, kurortach turystycznych i cukierniach większych miast.
Sezon letni coraz bliżej!

Grzegorz
lody.dondurma@gmail.com
dondurmaPOLSKA

Postautor: urszula2016 » czwartek 14 kwie 2016, 07:20

Witam,
Jeśli chodzi o prowadzenie własnej firmy, to warto zastanowić się nad wejściem na rynek zagraniczny. Płyną z tego same korzyści. Oczywiście takie działania nie są łatwe. Ja ostatnio korzystałam z pomocy tej formy : http://www.model-biznesowy-internacjonalizacji.pl/ . Zajmują się profesjonalnym opracowaniem Modelu Biznesowego Internacjonalizacji. Wprowadzają polskie przedsiębiorstwa na rynki zagraniczne oraz pozyskują dotacje na internacjonalizację.
urszula2016

Postautor: bojon » piątek 29 kwie 2016, 14:54

mnie się podoba pomysł na myjnię parową pod marketem Kaufland. Taki rodzaj franczyz daje Ecomyjnia http://biznespodmarketem.pl/. Myjnie rewelacyjne bo korzystałem nie raz z ich usług a pod takim Kauflandem klienci muszą być
bojon

Postautor: karlik » wtorek 20 wrz 2016, 09:51

Bez względu na to, jaki biznes prowadzisz ważny jest przede wszystkim dobry kontakt z klientem. To absolutna konieczność. Bez tego niewiele da się zdziałać. u nas w firmie zrobiliśmy taki dział, który zajmuje się tylko obsługa klienta, udzielamy odpowiedzi na zapytania, sprzedajemy itp. W tym celu zainwestowaliśmy w taki program do obsługi klienta: http://focustelecom.pl/oprogramowanie-do-obslugi-klienta/ Wiemy, że jest to bardzo ważne. Wcześnie sami załatwiliśmy takie sprawy, ale tracilismy duzo leadów i klienci coraz bardziej narzekali. Teraz jest już znacznie lepiej.
karlik

Postautor: Lucyna75 » niedziela 18 gru 2016, 21:30

Ja mam swój mały sklep internetowy, w którym sprzedaję własnoręcznie uszyte ubrania. Za niedługo będę rozszerzać swoją działalność o swetry i szukam kogoś do współpracy. Myślę nad zakładem dziewiarskim Wolle, bo widziałam, że zajmują się szyciem swetrów. A na pewno będzie teraz zapotrzebowanie na takie ubrania.
Lucyna75

Postautor: Hubert » wtorek 20 gru 2016, 08:34

Witam, kilkanaście lat temu wymyśliłem sobie, żeby zostać deweloperem i tak się stało. Mój biznes ciągle rośnie, dzięki temu, że miałem dobry pomysł jak się wyróżnić i przede wszystkim teraz już klienci mi ufają ze względu na długie lata ciężkiej pracy i doświadczenie w branży. Znalazłem atrakcyjny sposób reklamowania się w Katalogach Mieszkań i Domów, dlatego nie muszę sam myśleć o marketingu, z którego jestem całkowicie zielony. ;) Wszystkim młodym, którzy chcą mieć własny biznes radzę, żeby przede wszystkim nie bali się na własny biznes i nie poddawali przy niepowodzeniach!
Kod: Zaznacz cały
www.nieruchomosci.com.pl
Hubert

Postautor: KarolinaPa » sobota 24 gru 2016, 12:03

Ja mam zamiar już w najbliższym czasie otworzyć zakład krawiecki i zaczynam pomału wyposażać mój lokal. Sporo rzeczy mam już kupionych od firmy Łucznik, ponieważ są najlepsze, teraz już czekają mnie mniejsze zakupy. Myślę, że jest to dobry pomysł na biznes, teraz coraz mniej jest naprawdę dobrych fachowców w tej dziedzinie, a coraz więcej osób dalej wrócić do szycia. Co myślicie o moim pomyśle, który jest już w trakcie realizacji?
KarolinaPa

Postautor: DanusiaMalkowska » poniedziałek 16 sty 2017, 19:30

Uslugi krawieckie to swietna sprawa. Sama na poczatku roku z hobbystycznego szycia przeszlam na "zawodowe" i calkiem niezle sobie radze. A zeby podkrecic troszke to wszystko i zarabiac wiecej planuje zakupic hafciarke Bernina. Bede mogla wtedy wykonywac hafty nie tylko na swoich rzeczach, ale i na zamowienie.
DanusiaMalkowska

Postautor: Evik » wtorek 14 mar 2017, 00:33

Własny biznes na największej platfomie sprzedażowej świata. Niemożlwe? A jednak! Wszystko bez wychodzenia z domu, nie musisz się martwić o wynajem magazynu, dostawców itp. Dla osób przedsiębiorczych i chcących od życia czegoś więcej, dla tych, którzy chcą wyjść poza strefę swojego komfortu, dla tych, dla których ograniczenia nie istnieją. Biznes dający nieograniczone możliwości finansowe. Mozesz do mnie napisac po szczegóły. Tutaj dowiesz się więcej: //goo.gl/w0zGsh
Evik

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Mam dobry pomysł na biznes