Pomysły na biznes.

Jak najlepiej wykorzystać pomysł na interes.

Re: Pomysły na biznes.

Postautor: Czarkowy » wtorek 14 mar 2017, 11:17

Ja wynajmuję jednemu gościowi nieduży lokal i on tam prowadzi sklep z art. pap., laminuje, binduje, wyrabia pieczątki na maszynie od Modico, robi gadżety reklamowe... Lokalik jest niedaleko szkoły więc ma i młodszych klientów na art. pap. i starszych na pieczątki i gadżety
Czarkowy

Postautor: kulka » wtorek 14 mar 2017, 20:45

Ja poszukuje pomysłu. Mam spawarki tig spadam kwasu we stał nierdzewna. Mam trochę rury blach. A nawet mogę z kimś iść na układ.
kulka

Postautor: dżony_wwa » środa 15 mar 2017, 12:21

Red Dev Studio producent gier mobilnych robi kampanię crowdfundingową, oferują bodajże 196 udziałów za 500k. Mają już ponad 120k w tydzień :O. Z tego co popatrzyłem w necie całkiem nieźle im idzie, planowane na lato produkcje zapowiadają się ciekawie. Sama spółka w przyszłym roku wchodzi na NewConnect, więc Ktoś z was kupił już udziały w tej spółce albo ma jakieś doświadczenia w inwestowaniu w ten sposób?
dżony_wwa

Postautor: blue_katia » środa 26 kwie 2017, 00:24

DanusiaMalkowska pisze:Uslugi krawieckie to swietna sprawa. Sama na poczatku roku z hobbystycznego szycia przeszlam na "zawodowe" i calkiem niezle sobie radze. A zeby podkrecic troszke to wszystko i zarabiac wiecej planuje zakupic hafciarke Bernina. Bede mogla wtedy wykonywac hafty nie tylko na swoich rzeczach, ale i na zamowienie.

Potwierdzam, haft komputerowy to przyszłość w biznesie :) Jego największy plus jest taki, że można wykorzystać go w różnych branżach np. ślubnej, odzieżowej czy dziecięcej. Też prowadzę taką działalnosć. Zaczynałam od drobiazgów dla dzieci - haftowałam kocyki, śpioszki, ręczniczki a teraz przerzuciłam się na ogólnie odzieżową działalność i nie ograniczam się tylko do tych najmniejszych rozmiarków :) Zainteresowanie jest naprawdę duze :D Jeśli chodzi o sprzęt to też polecam hafciarki od Berniny. Robią sprzęt zarówno do działalności czysto hobbistycznej jak i tej już bardziej nastawionej na prawdziwy biznes. Każdy z pewnością dobierze sobie coś dla siebie.
blue_katia

Postautor: splitwak » wtorek 13 cze 2017, 13:07

Radek49 pisze:Firma transportowa i spedycyjna - są teraz na rynku fajne programy usprawniające pracę. Gdyby ktoś był zainteresowany

dzięki :)
http://www.joka-krakow.pl
splitwak

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Mam dobry pomysł na biznes