Pomysł na biznes w Norwegii

Jak najlepiej wykorzystać pomysł na interes.

Pomysł na biznes w Norwegii

Postautor: katarzynka200 » piątek 10 paź 2014, 09:21

Witam, na wiosnę planuję otwarcie własnej działalności gospodarczej, małej firmy sprzątającej, robię to juz jakiś czas, ale na czarno, mam sporo klientów, teraz chciałabym się rozwijać i zalegalizować firmę. Czy jest ktoś na tym forum , kto ma firmę w Norwegii i mógłby doradzić co i jak. Od czego zacząć, czy korzystacie z usług doradcy biznesowego, piszecie biznes plan, zdobywacie jakieś dotacje, gdzie znaleźć dobre biuro rachunkowe? pozdrawiam i czekam na odpowiedzi
katarzynka200

Re: Pomysł na biznes w Norwegii

Postautor: monia_2012 » piątek 10 paź 2014, 11:05

Jak widzę szukasz kogoś w Polsce bo u Ciebie za drogo...jednak tylko się tak zagrzebiesz. Jeśli masz juz klientów, idz do Polskiego biura u siebie w miescie.
monia_2012

Postautor: Karolinka » piątek 10 paź 2014, 17:53

wszystkiego się dowiesz w biurach rachunkowych, pewnie nie ma wiele osób, które takie biznesy prowadzą i siedzą akurat na forach.
Karolinka

Postautor: olekksy » sobota 11 paź 2014, 09:33

Biuro rachunkowe to dobry pomysł, najczęściej takie biura dysponują doradcą biznesowym, tłumaczem, pomagają w sprawach urzędowych , załatwiają wszelkie formalności, ba...nawet pomagają w reklamie firmy, wiem, bo sam mam firmę w Norwegii i korzystam z usług biura norwegia consulting od ponad roku i jestem bardzo zadowolony, wejdź na ich stronę, może akurat to to czego szukasz (www.norwegiaconsulting.pl). Mam nadzieję, że pomogłem, pozdrawiam
olekksy

Postautor: katarzynka200 » sobota 11 paź 2014, 15:58

dzięki wielkie za odpowiedź, na pewno skorzystam z rad i zgłoszę się do takiego biura przed założeniem działalności, nawet nie wiedziałam, ze takie istnieją. fajnie, dzieki za pomoc, pozdrawiam
katarzynka200

Postautor: Kuba_c » czwartek 24 lis 2016, 16:32

Ja prowadzę sklep i Norwegii i korzystam z usług norlink.pl świetna pomoc z formalnościami.
Kuba_c

Postautor: daniel75 » czwartek 29 gru 2016, 10:27

spokojnei znajdziesz polaków pracujących w biurach rachunkowych w Norwegii, pomogą oczywiście za opłatą we wszystkim. na pewno jest to opłacalne.
daniel75

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Mam dobry pomysł na biznes