Czy opłaca się produkcja akcesoriów kuchennych

Jak najlepiej wykorzystać pomysł na interes.

Czy opłaca się produkcja akcesoriów kuchennych

Postautor: monster » niedziela 02 lis 2014, 16:53

pomyślalem zeby zaczac produkowac akcesoria kuchenne, jakies fajne, designerskie i pozniej sprzedawac je albo do sklepow, albo samodzielnie. myslicie ze cos takiego ma szanse wypalic?
monster

Re: Czy opłaca się produkcja akcesoriów kuchennych

Postautor: kukułczy » poniedziałek 03 lis 2014, 09:51

mysle, ze na pewno, tylko musi byc to przemyslane dobrze :) a co z kwestia projektowania, wzronictwa przemyslowego, norm bezpieczenstwa? masz wyksztalcenie w tym kierunku?
kukułczy

Postautor: monster » poniedziałek 03 lis 2014, 12:41

spoko, jeżeli chodzi o kwestie projektowania przemyslowego to mam Exeona od tego, oni sie tym zajmuja kompleksowo.
monster

Postautor: drozdobyx » poniedziałek 24 paź 2016, 12:16

Pomysł bardzo fajny, teraz ludzie chcą mieć nowoczesne i designerskie akcesoria kuchenne, ja bym ci proponowała sklep internetowy wraz ze stacjonarnym. Ważne żeby strona internetowa była profesjonalnie zrobiona oraz ludzie mieli do wyboru różne metody płatności np. dotpay ma fajne opcje m.in fer buy. Później tylko reklama w internecie i klienci sami przyjdą :)
drozdobyx

Postautor: foremka » poniedziałek 21 lis 2016, 13:35

Ciekawy pomysł, ale co do sprzedaży to chyba najlepiej samemu się tym zająć. Internet to znacznie ułatwia ;)
foremka

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Mam dobry pomysł na biznes