Czy to opłacalny biznes : siłownia/fitness

Jak najlepiej wykorzystać pomysł na interes.

Re: Czy to opłacalny biznes : siłownia/fitness

Postautor: Kkluseek » czwartek 10 gru 2015, 15:42

Najlepiej jak wykorzystasz facebooka, do tego ulotki promocyjne, rób konkursy z nagrodami w postaci karnetów;)
Kancelaria Wiol - bo stawiam na jakość i doswiadczenie!
Kkluseek

Postautor: barbara13 » środa 27 sty 2016, 15:11

Jak dla mnie to teraz jest na to duże zapotrzebowanie. Musisz tylko na początku trochę w siebie zainwestować. Ludziska muszą widzieć, że masz dobry sprzęt itp. możesz tez ukończyć taki kurs na trenera personalnego: http://www.totalfit-center.eu/kurs-trener-personalny/ Uwierz mi bardzo się opłaca;) Myślę, że moda na zdrowy tryb życia nie minie w ciągu kilkunastu najbliższych lat,a ludzie będą skłonni inwestować w siebie coraz więcej i więcej...
barbara13

Postautor: karlik » wtorek 16 lut 2016, 09:11

Ja też tak uważam. Warto zainwestować, bo może się to zwrócić. Nie bez znaczenia jest reklama. możesz pomyslec o jakiejś promocji w ciągu tygodnia, kiedy jest najmniejszy ruch itp...

Postautor: basita » środa 22 cze 2016, 15:55

Moim zdaniem to może być opłacalny biznes :) Sama o tym myślałam, bo w mojej okolicy nie ma naprawdę fajnego klubu fitness. A wielu ludzi coraz bardziej świadomie dba o siebie i coraz bardziej świadomie wybiera miejsca typu klub fitness czy siłownia. Sama wybieram miejsca, gdzie są ciekawe zajęcia, grafik mi odpowiada, instruktorzy są fajni. Mam dwa takie ulubione miejsca, ale oba są dość daleko... Tak że jest pewna luka na rynku do zapełnienia ;) Powoli się przymierzam do skalkulowania kosztów, jakie musiałabym ponieść na poczet takiej inwestycji. Mam w planie wybrać się na Targi FIWE, które się odbędą w październiku w Warszawie. To największe spotkanie branży fitness & wellness, więc będzie świetna okazja, żeby się zapoznać z gamą sprzętu, akcesoriów i usług fitness & wellness. No i nawiązać kontakty na przyszłość.
basita

Postautor: SzukamPracy_pl » poniedziałek 25 lip 2016, 13:46

Mam podobne zdanie,czyli również uważam że jest to dosyć opłacalny biznes,tylko wiele zależy od samej lokalizacji oraz wyposażenia takiej siłowni czy jakości prowadzonych zajęć fitness.
SzukamPracy_pl

Postautor: ewelinamacie » poniedziałek 25 lip 2016, 14:09

Biznes jak najbardziej opłacalny, ale musisz sobie wszystko ładnie przeliczyć i zaplanować.
ewelinamacie

Postautor: drozdobyx » wtorek 20 wrz 2016, 09:15

Według mnie opłacalny biznes, bardzo fajny pomysł, teraz bycie fit jest na topie i siłownie mają wzięcie. Tylko pamiętaj o dobrej stronie internetowej z możliwością zapisów na zajęcia fitness oraz płatnościami online za karnety- najlepiej skorzystaj z dotpay -mają niskie koszty i profesjonalną obsługę.
drozdobyx

Postautor: splitwak » wtorek 13 cze 2017, 13:16

To zależy od lokalizacji, wyposażenie, czy jest duża konkurencja w okolicy i reklamy. A poza tym to jak najbardziej.
http://www.joka-krakow.pl
splitwak

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Mam dobry pomysł na biznes