Czy Wypożyczalnia samochodów to dobry biznes ?

Jak najlepiej wykorzystać pomysł na interes.

Re: Czy Wypożyczalnia samochodów to dobry biznes ?

Postautor: mikoskuo » wtorek 03 sty 2017, 12:29

Fajny pomysł, na rynku brakuje mi dobrych wypożyczalni samochodowych.
mikoskuo

Postautor: michale » wtorek 10 sty 2017, 23:52

Jak ktoś ma pomysł to dobry. Przeglądałem sobie strony wypożyczalni i trzeba trafić w nisze...np. taka Proxima specjalizuje się w busach, ma też chyba jakąś chłodnie..i tym ma szanse zrobić rynek
michale

Postautor: ewaboberr » niedziela 29 sty 2017, 14:17

Lepszym pomysłem wg mnie byłaby wypożyczalnia aut, na długi okres i tanio, bo biznesmeni, bądź firmy, które wysyłają przedstawiciela, często korzystają z usług znanych i światowych firm typu Avis itp
"Nawet najczarniejsza chmura ma srebrne brzegi" (przysl. chinskie)
ewaboberr

Postautor: ewa571 » piątek 21 kwie 2017, 17:40

Długo terminowe dlaczego ? Większość ludzi właśnie potrzebuje auta na krótką chwilę aby dojechać z punktu a do punktu b, sam niejednokrotnie się z tym spotykam. Słyszałam nie dawno o driveomni że posiadają w swojej ofercie wypożyczanie aut na długie jak i krótkie czasy i dystansy, co najlepsze nie płacimy za paliwo tylko za przejazd. Ktoś z Was miał z nimi do czynienia ? Bo chciała bym coś takiego przetestować. Fajnie działają wypożyczalnie miejskich rowerów a tutaj jest niby podobnie, też wszystko przez aplikacja można machnąć.
ewa571

Postautor: chroopka » sobota 22 kwie 2017, 21:09

wątpię, tutaj w Polsce na jedną rodzinę przypadają po 2-3 auta, więc raczej zapotrzebowania na wypożyczalnie nie ma
chroopka

FTL transport spedycja wypożyczalnia

Postautor: ftl » środa 24 maja 2017, 09:21

FTL TRANSPORT SPEDYCJA posiada wypożyczalnie samochodów i tworzona jest z zaangażowaniem zarówno właściciela jak i pracowników składających się na zgrany zespół.
Nieustannie staramy się dopasować swoją ofertę do aktualnych potrzyb naszych Klientów oraz do zmieniających się warunków rynkowych. W efekcie wypożyczalnia samochodów FTL TRANSPOR SPEDYCJA stworzyła niezwykle kompleksową, elastyczną ofertę w ramach której dostępne są pojazdy dla każdego Klienta, niezależnie od jego potrzeb.
Konkurencyjny cennik za wypożyczenie auta zapewni Państwu niskie koszty użytkowania samochodu. Dajemy również możliwość negocjacji cen przy długoterminowym wynajmie aut.
ftl-transport.com
ftl

Postautor: Benek » środa 24 maja 2017, 10:13

też myślę ze pomysł trafiony. Jesli zdecydujesz się na wypożyczalnie samochodów to warto zainteresować ci się programem Melle Partner. Tutaj masz troche info w tym temacie partner.melle.com. NIe tylko będziesz miał na świeżo info o promocjach, ale też możesz się fajnie podpromować.
Benek

Postautor: kacperwujek » poniedziałek 03 lip 2017, 10:22

Super pomysł. Do roboty.
kacperwujek

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Mam dobry pomysł na biznes