Czy Wypożyczalnia samochodów to dobry biznes ?

Jak najlepiej wykorzystać pomysł na interes.

Czy Wypożyczalnia samochodów to dobry biznes ?

Postautor: intruz » niedziela 21 gru 2014, 12:32

Pomyslalem o otworzeniu wypozyczalni samochodow. mieszkam w krakowie, duzo osob przyjezdza tutaj zalatwiac sprawy biznesowe, wiec myslec, ze mogloby sie to sprawdzic. wydaje mi sie, ze na rynku nie ma duzo takich firm. co o tym sadzicie?
intruz

Re: Czy Wypożyczalnia samochodów to dobry biznes ?

Postautor: malostkowy » wtorek 23 gru 2014, 11:10

pomysl ok. pod warunkiem ze będziesz się czyms wyroznial do konkurencji :) wydaje mi się, ze fajnym pomysłem mogloby być udostepnienie rezerwacji jakiegoś samochodu online, np. przez booking-please. wtedy klien od razu może wplacic kaucje a rezerwacji może sobie dokonać nawet w srodku nocy i rano odebrać samochod :)
malostkowy

Postautor: marcinkepinski » niedziela 11 sty 2015, 00:39

Witam. Pracowałem jako menager w wypozyczalni aut enterprise rent a car w Londynie. Jakby co to moge pomóc. Marcinkepinski@interia.eu
marcinkepinski

Postautor: Diana21 » czwartek 15 sty 2015, 22:57

Pomysł w sumie dobry, chociaż wydaje mi się, że osoby przyjeżdżające do miasta w biznesowych sprawach wolą skorzystać z taksówki, bo często miasta nie znają i mając samochód i tak nie wiedzieliby gdzie jechać. Warto więc pomyśleć nad udostępnieniem z samochodem GPSa na przykład. Będą to też musiały być auta dobrze prezentujące się;) ktoś wyżej pisał również o rezerwacji samochodu on-line, myślę, że to również dobry pomysł;)
Ale to, że coś jest oczywiste nie oznacza jeszcze, że jest prawdą. - Pratchett
Diana21

Postautor: anders » piątek 13 mar 2015, 14:24

Ja w LeCar kiedyś wypozyczałem i było spoko http://www.rentacarpoland.com/ warunki i cena w zalezności od auta od 60zl do wyboru są zarówno 2 i 5 osobowe co kto woli
anders

Postautor: migotka » poniedziałek 16 mar 2015, 20:42

moim zdaniem taki sobie jest ten pomysł, w czasach kiedy wszyscy mamy własne samochody nie wiem czy ktos się skusi na wypożyczenia, no chyba że obcokrajowiec
migotka

Postautor: batsuno45 » piątek 03 kwie 2015, 08:59

wtedy klien od razu może wplacic kaucje a rezerwacji może sobie dokonać nawet w srodku nocy i rano odebrać samochod :)
dolii
batsuno45

Postautor: marabella » wtorek 14 kwie 2015, 18:52

migotka pisze:moim zdaniem taki sobie jest ten pomysł, w czasach kiedy wszyscy mamy własne samochody nie wiem czy ktos się skusi na wypożyczenia, no chyba że obcokrajowiec

Jeśli obcokrajowcy przyjeżdżają zwiedzać nasz kraj, to najczęściej lądują właśnie w Warszawie albo w Krakowie, więc może to niegłupi pomysł.
marabella

Postautor: sebix » wtorek 12 maja 2015, 15:13

W LeCar http://www.rentacarpoland.com/ maja fajne auta BMW E60, VOLVO S80, Citroena C5, OPEL INSIGNIA 2.0 CDTi ceny są dobre, wypozyczałem kiedyś, pod kątem formalnym nie było żadnych problemów, wszystko szybko i sprawnie załatwione
sebix

Postautor: Ludwikk » czwartek 01 gru 2016, 23:23

Jak ktoś to mądrze i rozsądnie prowadzi to pewnie tak. Przede wszystkim trzeba sobie zaskarbić zaufanie klientów, a po drugie zdobyć takich lojalnych, co będą brać tylko u Was. Ja mam taką jedną wypożyczalnie Proxime i jej się trzymam. Nigdy się nie zawiodłem, tak samo ludzie którym polecam. Tylko trzeba pamiętać że taką opinię to buduje się latami .
Ludwikk

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Mam dobry pomysł na biznes