Jak zabrać się do działania

Jak najlepiej wykorzystać pomysł na interes.

Jak zabrać się do działania

Postautor: gość21 » poniedziałek 26 sty 2015, 15:47

Dzień Dobry
|Mam problem z ruszeniem tyłka aby założyć firmę. Jak się mobilizować? Mam kilka pomysłów niszowych i wiem że by wypaliły. Aktualnie pracuję, a po pracy nie mam dużo czasu i weny. Czy to prawda że biznesu nie można założyć samemu? Trzeba dobrać ludzi z odpowiednimi predyspozycjami ? Ja np mam tak że mam pomysł i chęci działania, lecz nie mogę doprowadzić "projektu" do końca. Słomiany zapał. Co robić?!
gość21

Re: Jak zabrać się do działania

Postautor: afaktury » poniedziałek 26 sty 2015, 18:29

Wszystko zależy jaki to pomysł na biznes. Tak to trudno powiedzieć czy jest on dobry oraz jakich środków wymaga.
afaktury.pl
Prosty program do fakturowania online
Wystawianie faktur w obcych językach, w tym chińskim.
afaktury

Postautor: gość21 » wtorek 27 sty 2015, 15:10

Dużych nakładów nie wymaga, pieniądze mam. Nie chcę pisać o pomyśle tylko szukam kogoś kto mi pomoże pozbierać i wystartować
gość21

Postautor: amberus » środa 28 sty 2015, 12:03

Jak Ci zabraknie co do garnka włożyć to się błyskawicznie rozumu nauczysz, bez pytania o to i wypisywanie pierdoł. Zacznij myśleć , to nie boli.
Solidne pewne dochodowe inwestycje - www.zrealizujmarzenie.webnode.com
amberus

Postautor: Diana21 » środa 28 sty 2015, 15:20

Jeśli brakuje Ci motywacji, to może wcale nie chcesz tego biznesu zakładać? A jeśli chcesz, to postaw sobie to za cel, ustal datę, termin nieprzekraczalny, do której musisz otworzyć działalność i trzymaj się tego postanowienia;)
Ale to, że coś jest oczywiste nie oznacza jeszcze, że jest prawdą. - Pratchett
Diana21

Postautor: batsuno45 » piątek 03 kwie 2015, 09:00

Ja np mam tak że mam pomysł i chęci działania, lecz nie mogę doprowadzić "projektu" do końca. Słomiany zapał. Co robić?!
dolii
batsuno45

Postautor: ulicafinansowa.pl » sobota 04 kwie 2015, 21:26

Jeżeli masz słomiany zapał to lepiej nie zakładaj firmy bo nic z tego nie będzie. A jeżeli na prawdę chcesz mieć coś swojego to ruszaj z pisaniem biznesplanu i pochwal się o tym wielu osobą żeby później było CI głupio się przyznać, że jednak z lenistwa nie otwarłeś tej firmy.
ulicafinansowa.pl - porónywarka finansowa
ulicafinansowa.pl

Postautor: krystin » niedziela 05 kwie 2015, 16:56

ulicafinansowa.pl pisze:Jeżeli masz słomiany zapał to lepiej nie zakładaj firmy bo nic z tego nie będzie. A jeżeli na prawdę chcesz mieć coś swojego to ruszaj z pisaniem biznesplanu i pochwal się o tym wielu osobą żeby później było CI głupio się przyznać, że jednak z lenistwa nie otwarłeś tej firmy.

Co prawda to prawda. Kto rozumny pisze na forum o tym co chce zrobić. Zamiast to zrobić?
krystin

Postautor: marabella » wtorek 14 kwie 2015, 18:46

gość21 pisze: Mam kilka pomysłów niszowych i wiem że by wypaliły. Aktualnie pracuję, a po pracy nie mam dużo czasu i weny. Czy to prawda że biznesu nie można założyć samemu?

Zależy od biznesu. Ale na pewno na początku każdy biznes wymaga bardzo dużych nakładów pieniędzy i pracy. Jeśli masz pewność, że biznes wypali, zrezygnuj z pracy, w ten sposób zdobędziesz czas i motywację.
marabella

Postautor: seba » poniedziałek 20 kwie 2015, 11:21

Myślę że dobrze jest sobie wszystko rozpisać i rozplanowac wg poszczególnych działań, możesz sobie to zrobić w jakims fajnym programie online zobacz np Offigo, jest dobry w zarządzaniu firmą praktycznie od każdej strony
seba

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Mam dobry pomysł na biznes