Inwestycja w magazyny

Jak najlepiej wykorzystać pomysł na interes. Gdzie znaleźć pomysł na dobry biznes. Dyskutujemy o tym jak zarabiać pieniądze.

Inwestycja w magazyny

Postautor: hukier » poniedziałek 02 lut 2015, 11:26

Pod miastami, w zasadzie w całej Polsce widać teraz wiele wolnych hal magazynowych. Czy to jest odpowiedni moment, aby w coś takiego zainwestować?
I jeśli tak, to jaki jest w takim przypadku okres zwrotu?
hukier
 

Re: Inwestycja w magazyny

Postautor: meridian » poniedziałek 02 lut 2015, 11:29

To tak na prawdę kwestia tego jaki jest pomysł na biznes. Można teraz tanio przejąć te magazyny, ale żeby faktycznie zarobić, to trzeba jeszcze tą powierzchnię odpowiednio wykorzystać. Produkcja, czy tam inny biznes - to musi jakoś sensownie na siebie zarabiać.
meridian
 

Re: Inwestycja w magazyny

Postautor: bebko » poniedziałek 02 lut 2015, 11:37

Okazje są w całej Polsce, ale jednak wejście w coś takiego faktycznie wymaga wyłożenia kasy i przede wszystkim solidnego pomysłu na wykorzystanie powierzchni - jartom.com/nieruchomosci/Budynek-biurowy-dostosowany-do-produkcji-materialow-audiowizualnych-Piaseczno-3117abuos?_ga=1.232175575.917000520.1415799093
bebko
 

Re: Inwestycja w magazyny

Postautor: maros » poniedziałek 02 lut 2015, 11:43

Panowie - o co ten temat. Do takiego interesu potrzebny doradca. Nikt nie zainwestuje sporych pieniędzy, bez konkretnego, szczegółowego planu, bo w takim wypadku można co najwyżej wtopić pieniądze. Teraz pytanie - kto faktycznie posiada środki na takie inwestycje? No właśnie - chyba nie miejsce na taki temat, ale sam pomysł ciekawy.
maros
 

Re: Inwestycja w magazyny

Postautor: kamel » środa 04 lut 2015, 10:51

Skoro gość o to pyta to pewnie ma środki. Gdybym miał kasę to bym szukał czegoś w centrum miasta - taka lokalizacja będzie atrakcyjna dla większości firm. Jeśli dasz dobre warunki to możesz nawet na spokojnie odebrać komuś klienta - jeśli firma zaoszczędzi sporą kasę miesięcznie to chętnie się przeniesie.
kamel
 

Re: Inwestycja w magazyny

Postautor: utono » środa 04 lut 2015, 11:02

To już bardziej biurowiec jeśli w centrum. Tylko mało kiedy coś takiego jest wolne. JARTOM ma wolny biurowiec w Piasecznie - tam warto wejść.
Jeśli lokalizacja jest dobra, to nieruchomości powinny schodzić. Kwestia tego czy nie ma przesytu.
utono
 

Re: Inwestycja w magazyny

Postautor: paczak » środa 04 lut 2015, 11:14

Nie ma co ukrywać, że w tym momencie inwestycja w magazyny to biznes dla poważnego gracza, ale tak było w zasadzie zawsze.
Czy warto wejść w hale magazynowe? Jeśli macie pomysł na ich wykorzystanie to zdecydowanie tak, ale w innych przypadkach absolutnie to odradzam.
paczak
 

Re: Inwestycja w magazyny

Postautor: Diana21 » czwartek 05 lut 2015, 13:53

Inwestycja w magazyn może być dobrą opcją, ale trzeba mieć od razu na niego plan. Pomysłów jest dużo, jak się ma środki to można spróbować, ale w momencie gdy ma się już gotowy pomysł i rozeznanie.
Ale to, że coś jest oczywiste nie oznacza jeszcze, że jest prawdą. - Pratchett
Diana21
 
Posty: 16
Rejestracja: czwartek 15 sty 2015, 22:28

Re: Inwestycja w magazyny

Postautor: gambis » poniedziałek 09 lut 2015, 11:18

Jeśli chodzi o biurowce to nic się nie zmienia - dobra lokalizacja z normalną ceną i nie będzie żadnych problemów ze znalezieniem klienta. Inna kwestia jest taka, że mając odpowiednie środki można teraz na prawdę przejmować nieruchomości w bardzo atrakcyjnych lokalizacjach. No ale właśnie - kto to przejmie?
gambis
 

Re: Inwestycja w magazyny

Postautor: gambo » poniedziałek 09 lut 2015, 11:30

Prawda jest taka, że biurowiec wymaga wielu lat - nie znajdziesz od razu kompletu klientów, chyba że ceny będą powalające, ale nawet wtedy przecież firmy mają długoterminowe umowy z właścicielami biurowców. Tak więc w tym interesie należy się na prawdę uzbroić w cierpliwość i mieć ten kapitał na rozwój całego tematu.
gambo
 

Następna

Wróć do Mam dobry pomysł na biznes

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

» Tu weźmiesz chwilówkę bez BIK! «