Inwestycja w magazyny

Jak najlepiej wykorzystać pomysł na interes.

Re: Inwestycja w magazyny

Postautor: kriczon » poniedziałek 09 lut 2015, 11:41

Rynek czeka na poważnego inwestora i logiczne, że się na niego doczeka, ale nie oczekujcie też cudów. Nikt nie inwestuje takich pieniędzy bez zastanowienia. Żeby faktycznie akurat teraz zarobić, trzeba się nastawić na długoterminowe inwestowanie. I nie zarobi się teraz, a dopiero za pewien okres czasu.
kriczon

Postautor: f3sco » poniedziałek 09 lut 2015, 16:09

Kiedyś miałem świetny pomysł na sklep internetowy ^^. I wtedy myślałem nad wynajęciem magazynu. Ach te lata młodości heheheh.

A tak na serio w takiej hali można zrobić dobre disco !

Można stworzyć warunki dla archiwum(dokumentowe).

Pomysłów jest wiele, a to jak ktoś to wykorzysta.

Tor gokartowy w starym magazynie, strzelnica, w Polsce brak takich miejsc jak tor dla deskorolek!

Wiele wiele jest pomysłów w mej głowie. I w waszych także.
f3sco

Postautor: karkosz » czwartek 01 paź 2015, 11:22

Ja uwazam, ze inwestycja w magazyny jest bardzo oplacalna...kumpel prowadzi firme http://www.ziarnpol.pl/pl/oferta/magazyny.html i mowi , ze jest super i naprawde sie oplacilo...z tym, ze on naprawde dba o klientow i sie stara... nie jest to tez latwa praca...
karkosz

Postautor: kebral » poniedziałek 01 lut 2016, 11:55

Proszę tutaj - https://tabelaofert.pl/magazyny
Magazyny to inwestycja długoterminowa i z potencjałem, bo jednak na tym można zrobić świetny interes, tylko najpierw nalezy jednocześnie mieć pomysł na wykorzystanie tej powierzchni.
kebral

Postautor: KrzysztofB » wtorek 09 lut 2016, 10:53

Magazyn jest dużo prostszą inwestycją niż biurowiec. Łatwiej wynająć powierzchnie i sama budowa to mniejszy koszt. Są firmy, które pomogą CI wszystko zaprojektować i wykonać jak ta - http://www.staco.pl/pl-pl/projekty.aspx.
KrzysztofB

Postautor: Kkluseek » środa 17 lut 2016, 20:58

Szczerze to wydaje mi się, że to nie jest za dobry pomysł. Duże firmy przeważnie mają swoje magazyny, mniejszych nie stać na regularne wynajmowanie. Może gdyby to połączyć z jakąś dodatkową usługą, na przykład niewielki transport to nabrałoby kształtu jako takiego. Osobiście nie pchałbym się w taki interes.
Kancelaria Wiol - bo stawiam na jakość i doswiadczenie!
Kkluseek

Postautor: bweks » czwartek 18 lut 2016, 11:05

Czytaliście raport od JARTOM? Jasno wynika z niego, że ceny wynajmu powierzchni będą tylko wyższe, ale na dobrą sprawę trudno było się spodziewać, że może być inaczej, bo przecież poważniejszych podwyżek nie było od wielu lat.
bweks

Postautor: michal140 » poniedziałek 23 maja 2016, 11:08

Polecam zajrzeć na www.rusztowaniawlkp.pl, to znacznie pozwoli zmniejszyć koszt budowy wspomnianego magazynu.
michal140

Postautor: darek1 » wtorek 18 paź 2016, 17:33

W WIelkopolsce w Poznaniu i w okolicach Poznania jest chyba najwięcej magazynów, wiecej niż w Strykowie i całym kompleksie magazynowym na skrzyżowaniu autostrad. To samo dotyczy firm transportowych i spedycyjnych, jedna z lepszych w tym rejonie to np MW Spedition (Poznań/Oborniki), która organizuje transport do Niemiec i kraje UE
darek1

Postautor: pawelp » piątek 10 mar 2017, 14:13

Tak naprawdę w tym momencie trudno cokolwiek przewidzieć. Czytaliście może raport JARTOM?
Mam na myśli ten - jartom.com/Raport-rynku-powierzchni-magazynowych-2017
Niektóre zapowiedzi ciekawe - szczególnie jeśli chodzi o kwestie szukania taniej siły roboczej i lokalizowania biur firmowych przy magazynach. Sądzicie, że tego można się przede wszystkim spodziewać w tym roku?
pawelp

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Mam dobry pomysł na biznes