Inwestycja w diamenty

Jak najlepiej wykorzystać pomysł na interes.

Inwestycja w diamenty

Postautor: samuraj » czwartek 28 maja 2015, 02:49

Hej,
Po 10 latach udało mi się wrócić do kraju, miałem okazję pracować za granicą i odłożyć całkiem pokaźną sumę. Ponieważ w kraju niestety zaczyna się ona rozchodzić na pierdoły zastanawiam się w co bezpiecznie mogę ją zainwestować? Co sądzicie o rynku diamentów ? Na co warto zwrócić uwagę przy zakupie? Widziałem ofertę na http://inwestycje.mennica.com.pl/diamenty/ i byłbym skłonny zakupić kilka kamieni ale nie wiem jak wygląda późniejszych ich rynek zbytu. Dzięki za pomoc.
samuraj

Re: Inwestycja w diamenty

Postautor: amberus » poniedziałek 08 cze 2015, 16:22

W tym przypadku to polecam firme czeską. Największa na rynku EU. [łatwo znaleźć. ]
Solidne pewne dochodowe inwestycje - www.zrealizujmarzenie.webnode.com
amberus

Postautor: ulicafinansowa.pl » środa 10 cze 2015, 07:40

z diamentami jest tak jak z innymi kruszcami. Inwestycja nie jest pewna, wykres może pójść zawsze w dół, wszystko uzależnione jest od innych inwestorów których zachowania nie można w 100% przewidzieć.
ulicafinansowa.pl - porónywarka finansowa
ulicafinansowa.pl

Postautor: Waldta » czwartek 11 cze 2015, 13:38

Od małego marzy mi się inwestowanie w diamenty, to biznes trochę magiczny;D ale niestety nie jest to biznes pewny, więc raczej bym się nie zdecydowała, gdybym miała trochę wolnej gotówki na zainwestowanie jej w diamenty;)
Waldta

Postautor: Salomona » wtorek 16 cze 2015, 11:00

Inwestycja marzenie dla każdej kobiety chyba;D zastanawiam się jak jest z innymi kamieniami, na przykład rubinami czy szmaragdami, czy w to się też inwestuje? Ostatnio czytałam, że kończą się złoża tanzanitu i za jakiś czas nie będzie na rynku nowych kamieni, czy nie jest to lepsza inwestycja niż diament?
Salomona

Postautor: Kkluseek » środa 09 wrz 2015, 11:02

Jeśli złoża się kończą, to faktycznie może się okazać, że to lepszy wybór, bo cena kamieni pójdzie zapewne w górę;)
Kancelaria Wiol - bo stawiam na jakość i doswiadczenie!
Kkluseek

Postautor: zarzadzaj_gip » czwartek 10 wrz 2015, 20:08

Kamienie szlachetne do dobry pomysł na ulokowanie oszczędności, trzeba tylko pamiętać, że pieniądze takie są zamrożone i nigdy nie mamy pewności, że w momencie gdy będziemy ich potrzebować dostaniemy za nie dobrą cenę. Dlatego lepiej nie inwestować tak całych swoich oszczędności.
zarzadzaj_gip

Postautor: gabriela » poniedziałek 14 wrz 2015, 17:36

Ja chyba bym nie zaryzykowała;p
gabriela

Postautor: Raenna » wtorek 03 lis 2015, 15:45

Ja tam mogłabym inwestować w diamenty, najchętniej w naszyjniki, kolczyki, pierścionki...;) a tak na poważnie, to jest jednak inwestycja długoterminowa, nie można w niej lokować całych oszczędności, bo faktycznie jak nagle pieniądze będą potrzebne to cena akurat może być kiepska. Taka inwestycja jest dla ludzi, którzy będą mogli spokojnie czekać do momentu gdy cena będzie naprawdę dobra i wtedy sprzedawać.
Raenna

Postautor: hosciel » poniedziałek 09 lis 2015, 11:09

JARTOM, hale w SSE, również centra logistyczne przygotowane pod biznes. Jedne z takich inwestycji, na których można świetnie zarobić, no ale najpierw trzeba posiada ku temu odpowiedni budżet. Macie go?
hosciel

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Mam dobry pomysł na biznes