Dobry biznes to prosty biznes

Jak najlepiej wykorzystać pomysł na interes.

Dobry biznes to prosty biznes

Postautor: HowArt » wtorek 15 wrz 2015, 16:02

Witam. Pierwszy raz trafiłem na tą strone i tak sobie czytam i przeglądam te pomysły Wasze i muszę stwierdzić ze nie widziałem nic konkretniego. Złe podejscie przede wszystkim. Napisałem już kilka biznes planów które cały czas są powielane i wykorzystywane. Jak widze tych mentorów i tych w czerwonym ferrari pod domem co wymysleli złoty biznes i milion dziennie zarabiają to nie dowieżam ze ludzie się na to łapią. Chyba zrobie stonę i napiszę jak ja zacząłem, zeby ukierunkować co niektórych. Na chwilę obecną wogól to ma trzy biznes Plany z czego jeden jest nieosiągalny dla mnie finansowo. Jest tak prosty i oczywisty ze jeszcze nikt na to nie wpadł !!!! Całkiem nowy sektor usług do tego wielkie pole do popisu dla kreatywnych z reklamy jakie rzadko się zdarza. Miejsza o to, wezmę go prawdopodobnie w osatnią drogę. Mam również plan kierowany do meszczyzn w srednim wieku
znających podstawy obsługi komputera morze nawet troche więcej jak podstawy zamieszkalego w mieście powyżej 70 tyś mieszkanców.
Jest to bardzo ciekawy biznesplan jest on ułożony z różnych nastepujących po sobię, stopniowym dokupywaniem narzedzi, dającym
zrodło dochodu ale co najważniejsze po około 1 roku do 1,5 cała ta praca ukarze nisze jakie są na rynku lokalnym, zdobycie znajomosci prawie wszystkich przedsiebiorców w okolicy jest chyba jeszcze wazniejsze. Darmową reklamę. Zaczyna się od kupna niedrogiej drukarki przemyslowej. Znam kilka osób połowa z rodziny którzy tak właśnie zaczynali i sobie chwalą. Plan jest mojego autorstwa , nie jest na sprzedaż, daje komu chce :-) Dostało około 40-do 50 osób.
Z góry mówie ze trzeba się przyłozyc -zle powiedziane , samodyscyplina
będzie dobrze.
Trików jedno czy kilku krotnych mam dużo. Szybka kasa. Dużo sposobów niektóre wrecz debilne ale działają. np. Jak sprzedać zegarek
warty 40 zł za 400 i to beszczelnie na allegro. Zresztą nie musi być to zegarek, musi spełniać dwa warunki. Trzeci biznesplan to baza danych w którą sam się bawie. Fachowiec informatyk pewnie pekłby
ze śmiechu jak by to zobaczył ale ponad sto tysiecy w tym roku zarobiło.
Reasumując zapomina się tu o takich rzeczach jak to ze pierwszy rok działanie biznesu nie może być nastawione na zysk tylko zaistnienie na rynku. Dlatego Nie zaczynamy działać z odliczonymi pieniedzmi co do grosza. Następnie im cały mechanizm działania jest prostrzy tym lepszy.
Ja jestem w posiadaniu domeny HowArt.pl jak cos sklece to zrobie stronę, i tam mnie pewnie spotkacie. Z ciekawymi ludzmi zawsze czas się znajdzie pogaworzyć. grzeltech@gmail.com.
Ps. Zna ktoś wakacyjny trik „na Krzysia” ? Trzeba zdradzić młodzieży jak zarabiać 3 więcej od wlasnego starego, bedąc np. na Monciaku w Sopocie.
Piszcie !!!
,
HowArt

Re: Dobry biznes to prosty biznes

Postautor: karkosz » czwartek 15 paź 2015, 06:46

Bardzo fajnie napisane i niestety prawdziwe... ja jestem teraz w momencie przed podjeciem decyzji odnosnie swojego biznesu...mam taki plan , zeby sprzedawac paliwa, jest taka firma http://www.ziarnpol.pl/pl/oferta/paliwa/paliwa.html , dobrze prosperuja i takim sa moim natchnieniem
karkosz

Postautor: Gargamel » poniedziałek 30 lis 2015, 10:18

Dokładnie tak jest, trzeba być cierpliwym, ale też znaleźć dobrą niszę, produkt, czy usługę na którą w danym regionie będzie zapotrzebowanie. Moim zdaniem w najbliższym czasie będzie wzrastało zapotrzebowanie na wszelkiego rodzaju uslugi medyczne, w tym rehabilitacyjne, dlatego warto się specjalizować w tym kierunku i zakładać własne gabinety, sprzęt do rehabilitacji możecie nabyć np. w juventas.pl/sprzet-rehabilitacyjny/osprzet-do-kabiny-ugul-do-ugula/ :)
Gargamel

Postautor: detor » sobota 09 kwie 2016, 10:41

Lub wykorzystać coś co już jest sprawdzone, pewne. Dla osób biznesu chcących mieć trwały dochodowy biznes. Marketerów, pracujących w mlm jak i osób operatywnych. Jedyny taki mlm gdzie inwestujesz raz a zarabiasz co miesiąc więcej nie wydając w następnym miesiącu ani 1 zł. Zarabianie bierne i czynne. Wiele dodatkowych dochodowych bonusów oraz dodatkowo dywidenda od 40 % rocznie wzwyż. Tu w krótkim czasie wypracujesz sobie dochody od kilku do kilkunastu tys $ miesięcznie. Zapewniam wszelkie informacje. http://zarabianieodzaraz.pl.tl/L-h-chardon.htm
detor

Postautor: lucek » sobota 30 kwie 2016, 22:36

U mnie pomysł przyszedł nagle, spontanicznie. Zobaczyłem stronkę Ecomyjni http://maszynyparowe.com/ , wykonałem pare telefonów, umówiłem się z przedstawicielem i ...niebawem ruszam, Super warunki dają, konkretnie maszyny parowe. Musi być dobrze
lucek

Postautor: splitwak » wtorek 13 cze 2017, 13:19

Zgadza się biznes nie musi być wyszukany ważne żeby przynosił zysk. Jak słyszę tych wszystkich którzy mówią o Billu Gatesie to po mnie głowa boli. Możesz kosić trawniki, wywozić odpady komunalne ważne żeby Ci się to opłaciło. A jak będziesz miał kasę to możesz sobie realizować marzenia, bo bez tego to kiepsko widzę.
http://www.joka-krakow.pl
splitwak

Postautor: Ignacyy » piątek 15 wrz 2017, 18:58

Też uważam, ze dobry biznes, to prosty biznes. Nie sztuką jest otworzyć nie wiadomo co i mieć tylko same problemy z tego tytułu. Ja prowadze myjnie parowe Optima i nie mam z tym za wiele roboty, bo stoi to u mnie na podwórku, klienci podjeżdżają i korzystają sami. Kasa wlatuje sama wiec ja jestem zadowolony.
Ignacyy

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Mam dobry pomysł na biznes