Myjnia parowa Fortador opinie

Jak najlepiej wykorzystać pomysł na interes.

Myjnia parowa Fortador opinie

Postautor: Kolesław » piątek 17 mar 2017, 17:06

Postanowiłem otworzyć swój własny biznes. Pomysł to samochodowa myjnia parowa. Obecnie zastanawiam się nad wyborem odpowiedniego sprzętu. Dostałem ciekawą ofertę od firmy Fortador. Ambitny, profesjonalny sprzęt - tak wygląda z reklamówek i filmów. Jednak zanim wydam niemałą kwotę na zakup, chciałbym dowiedzieć się jakie panują obiektywne opinie o Fortadorach.
Najważniejsze dla mnie to czy są niezawodne. Czy psują się ? Jak wygląda współpraca z serwisem i jak szybko naprawiają maszyny ?
Kolesław

Re: Myjnia parowa Fortador opinie

Postautor: Klient_Fortador » środa 29 mar 2017, 11:20

Jak kupowaliśmy maszynę Fortador to także myśleliśmy, że to profesjonalny sprzęt z profesjonalnym wsparciem technicznym. Teraz zdanie zmieniliśmy. Kontakt z firmą i serwisantami poniżej krytyki. Dodatkowo jest problem z wykonaniem przez firmę zobowiązań gwarancyjnych. Sprawa najprawdopodobniej skończy się w sądzie.

Odnośnie samej maszyny i jej działania, to podkreślam, że byliśmy zadowoleni. Prace wykonane parą są naprawdę idealne. Warto mieć myjkę parową w zakładzie.

Zanim kupisz Fortadora zastanów się nad jedną kwestią. Dobrze się zastanów nad zdaniem z ich oficjalnej strony :

"Dlatego na maszyny Fortador możemy udzielić aż rocznej gwarancji."

Zauważ, że udzielają AŻ rocznej gwarancji - szok, żeby aż taką długą gwarancje udzielać w dzisiejszych czasach to przecież niespotykane.....

Teraz zwróć uwagę jak to było jeszcze rok temu - tekst z archiwalnej wersji ich strony :

"Cenimy Twój spokój. Dlatego na maszyny Fortador udzielamy gwarancji, która może być rozszerzona aż do 36 miesięcy (łącznie z maszyną zastępczą na czas naprawy i serwisem door to door*)"

Czy nie jest zastanawiające, że teraz firma nawet odpłatnie nie chce dawać dłuższej gwarancji niż rok ? Dlaczego nagle tak zmienili zasady ??

Kupując tak drogi sprzęt każdy chciałby podziałać nim dłużej niż rok - przemyśl to.
Klient_Fortador

Postautor: bobo » niedziela 02 kwie 2017, 15:20

A na jak długi okres czasu daje gwarancje konkurencja?
bobo

Postautor: pawpiotrek » środa 05 kwie 2017, 12:53

Moim zdaniem sprzęt jest w pełni profesjonalny i może pomóc zarabiać, ale jak ktoś nie ma głowy do biznesu i nie jest obowiązkowy to niech się za biznes nie bierze. Jak sobie już ktoś ugruntuje pozycje to naprawdę można zarobić.
pawpiotrek

Postautor: Klient_Fortador » poniedziałek 08 maja 2017, 11:10

I na to forum także wpadli klakierzy :)
Najśmieszniejsze jest to, że gość wcześniej niby pytał o tę maszynę, niby, że zastanawia się nad otworzeniem biznesu. Teraz nie interesuje go już prawdziwe doświadczenie ze sprzętem tylko przechodzi do ataku.
Coś pisze, że jego zdaniem sprzęt może pomóc zarabiać, coś pisze o głowie do biznesu. To klakiery, które nigdy nawet nie dotykały maszyn.

Zwróćcie uwagę, że przez długi czas po moich postach na forach nikt nic nie pisał, a teraz nagle na wszystkich tych forach pojawiły się po dwa posty dzień po dniu, albo tego samego dnia jak tutaj.
Klient_Fortador

Postautor: Myjnia Parowa » piątek 16 cze 2017, 21:00

Witam

Mam problemy z firmą FORTADOR w kwestii reklamacji. Proszę o kontakt osoby z podobnym problemem 512 090 444
Myjnia Parowa

Postautor: Xinski » sobota 17 cze 2017, 07:59

Jak możesz, napisz coś więcej.
Maszyna jest na gwarancji ? Masz na to dokument ?
Naprawiają, tylko nieskutecznie ?
Nie chcą naprawić ?

To dla mnie istotne, bo będę potrzebował taką maszynę.
Xinski

Postautor: Fortador nie polecam » wtorek 01 sie 2017, 20:45

Nie polecam myjni z Forator. Kiepskie urzadzenia, czesto sie psuja, firma wymysla co chwile nowe warunki gwarancji, zwleka z naprawa, nie umie okreslic czemu wszystki sie psuje. lepiej zainwestowac w cos lepszego
Fortador nie polecam

Postautor: Kammiil » czwartek 14 wrz 2017, 21:46

Z myjniami Fortador nie miałem do czynienia, ale ogólnie biznes z myjniami polecam.Działam w tej branży (tylko że na myjniach optima) i z nimi nie mam problemu w dogadaniu się. Sam serwis bardzo pomocny, nie mam im nic do zarzucenia.
Kammiil

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Mam dobry pomysł na biznes