Własna Wtryskownia

Jak najlepiej wykorzystać pomysł na interes.

Własna Wtryskownia

Postautor: badziu121 » poniedziałek 27 mar 2017, 17:59

Witam Wszystkich,
Być może będzie ktoś w stanie albo mnie nakierować albo wejść w układ.
Mam kilkuletnie doświadczenie z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych, tj praca jako brygadzista produkcji w firmie produkującej znicze na wtryskarkach.
Dodatkowo teraz pracuje na serwisie wtryskarek i urządzeń peryferyjnych w związku z czym mam już jakieś doświadczenie w tym temacie.
Dodam, że często jeżdzę na serwisy wtryskarek do osób, które kompletnie nie mają pojęcia na temat obsługi tych maszyn a mają własne firmy zajmujące się przetwórstwem tworzyw! Jest to wręcz nurtujące.

Dlatego też chciałbym spróbować z własną firmą. Myślę na początku o zakupie wtryskarki i potrzebnego sprzętu peryferyjnego i teraz tu zaczyna się problem. Skąd wziąć klienta, nie mogę tego rozgryźć, ponieważ musiałbym wcześniej mieć nagranego klienta a dopiero kupić sprzęt aby nie popaść w długi... Nawet byłbym chętny zacząć na zasadzie wynajmu, czyli biorę od klienta "x" formę i produkuję dla niego jego detale, by jakoś wystartować.
Jeśli temat by się przyjął a ja nabrałbym doświadczenia to wówczas można myśleć o własnych formach.
Proszę o pomoc, być może jest ktoś chętny do współpracy albo jest w stanie mnie jakoś nakierować na ten temat.
Pozdrawiam
badziu121

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Mam dobry pomysł na biznes