Wynajmowanie biur

Jak najlepiej wykorzystać pomysł na interes.

Wynajmowanie biur

Postautor: GrzeczorzOri » środa 28 cze 2017, 12:31

Wszedłem w posiadanie nieruchomości, w której można ładnie wydzielić kilka pomieszczeń. Pomyślałem, żeby zrobić z tego mini biurowiec. Mini - bo to w województwie warmińsko - mazurskim i tu raczej wielkie korpo nie zasiądą. Ale moje pytanie to bardziej czy lepiej np urządzić takie biura i wynajmowac drożej, czy tylko wyremontowac przestrzeń i niech najemcy sami sobie wszystko zapenwią? Co będzie się bardziej opłacało? Na co zwrócilibyście jako klient uwagę?
GrzeczorzOri

Re: Wynajmowanie biur

Postautor: LukasMesh » wtorek 04 lip 2017, 10:20

Ja wolałbym wynająć pomieszczenie, które ma podstawowe meble, np. regały i szafy, ale ma też miejsce na inny sprzęt, który może różnić się w zależności od tego jaka firma będzie korzystać z Twoich usług. W takich lokalach wynajmowanych na usługowe zainwestowałby w meble czy regały wysokiej jakości, wytrzymałości, najlepiej z czymś co je wyróżnia - mogą stać się kartą przetargową gdy ktoś będzie zastanawiał się nad lokalem z regałem z IKEI, w którym można robic wgniecenia palcem, a regałem np. z abrack.pl, który jest oryginalny, z gwarancją, z dobrej ocynkowanej blachy. Poza tym, takie lepsze meble będą służyły większej ilości lokatorów, którzy pewnie jedni po drugich będa korzystać z Twojego miejsca.
LukasMesh

Wróć do Mam dobry pomysł na biznes