Awin opinie

Jak najlepiej wykorzystać pomysł na interes.

Awin opinie

Postautor: hubertos » piątek 20 paź 2017, 14:23

Czy ktoś z obecnych na forum zarabia na stronach internetowych?
Interesuje mnie system Awin. Warto? Jak z supportem? Czy można wyciągnąć dobre pieniądze z tego?
Widziałem w opisie platformy nazwy kilku znanych marek turystycznych.
Czy warto w to wejść?
hubertos

Re: Awin opinie

Postautor: jakces » poniedziałek 23 paź 2017, 10:36

Wsparcie Awin zawsze w moim przypadku działało sprawnie.
Bardzo szybko dostawaliśmy odpowiedzi. Ale najważniejsze, że na ich programach faktycznie zarabia się całkiem niezłe pieniądze.
Wychodzę na nich naprawdę przyzwoicie. Kwestia taka, jak do tego podejdziecie.
Żeby zarabiać na stronie, najpierw trzeba jednak mieć porządną stronkę z ruchem.
jakces

Postautor: recki » poniedziałek 06 lis 2017, 11:40

Platforma zdecydowanie godna uwagi z wielu powodów, ale dla mnie najważniejsze są wyniki osiągane w programach.
Faktem jest, że kiedy zanox połączył się z Awin to ta platforma jest po prostu dużo lepsza, swobodnie się na niej działa, nie ma żadnych komplikacji.
I przynajmniej ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć, że z nimi warto działać. Z ich programów wyciąga się sensowne pieniądze.
recki

Postautor: gosc » wtorek 07 lis 2017, 11:54

Znam dosyć dokładnie Awin i zresztą mam konta na wielu platformach. Oni w co najmniej kilku kategoriach mają naprawdę najlepsze programy. Zerknij np. na turystykę. Prawda jest taka, że w necie najłatwiej jest sprzedawać znane marki, a oni je mają. Jest Travelist, jest Travelplanet, Wezyr, TUI. Programów coraz więcej. Panel bardzo atrakcyjny, przyjemnie się z niego korzysta i mogę na pewno polecić. Dla mnie ogólnie najważniejsza jest atrakcyjność programów, bo to jednak od nich zależne są zarobki.
gosc

Postautor: uperek » środa 08 lis 2017, 11:40

Ok, jeśli mam stronę o tematyce rozrywkowej, to reklamy jakich firm na nią wstawić, żeby mieć jakieś szanse na sprzedaż? Przeglądam całą bazę Awin i szczerze mówiąc to nie mam pojęcia, co się u mnie sprawdzi. Macie jakieś propozycje? Ktoś z was działa w tej tematyce?
uperek

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Mam dobry pomysł na biznes