Inwestowanie w magazyny?

Jak najlepiej wykorzystać pomysł na interes.

Re: Inwestowanie w magazyny?

Postautor: zerda » piątek 09 maja 2014, 10:35

W nieruchomościach jest mnóstwo ofert, brakuje jedynie inwestora - http://www.jartom.com/doradca-klienta-biznesowego Jeśli potrafisz takiego inwestora znaleźć, to śmiało zainteresuj się pracą w tym zawodzie.
zerda

Postautor: Mariusz35 » czwartek 05 cze 2014, 09:13

Nie ryzykowałbym takim inwestowaniem.
Mariusz35

Postautor: radekkorski » poniedziałek 13 mar 2017, 14:14

To nie jest rynek dla małych graczy, tylko dla potężnych firm. Poza tym poczytajcie - jartom.com/Raport-rynku-powierzchni-magazynowych-2017 To raport na 2017 rok, a bardziej zapowiedź tego, co będzie się działo na rynku. A może być delikatnie mówiąc ciekawie. Mnie najbardziej interesuje przenoszenie inwestycji do mniejszych miejscowości, utrzymywanie tam również powierzchni biurowej. Czy zatem np. opłacalne może być inwestowanie w ziemię, która będzie spełniała wymaga inwestora?
radekkorski

Postautor: popader » czwartek 14 wrz 2017, 13:07

Która z hal magazynowych, jakie aktualnie ma w bazie JARTOM, jest waszym zdaniem najbardziej atrakcyjna do zakupu?
Nie piszcie, że atrakcyjne już dawno są przejęte - to bzdura.
Nie mówimy o działce za 5 tysięcy, tylko o tematach wycenianych w milionach złotych.
popader

Postautor: ewaboberr » czwartek 14 wrz 2017, 13:31

Zauważyłam, że ostatnio dużo magazynów i wiat pojawia się na przetargach, dosłownie w 5 minut w dziale ogłoszeń Monitora Urzędowego znalazłam całą jedną stronę z działkami z tego typu zabudową. Sama nie wiem czy zdecydowałabym się na taki biznes, ale szybki research pokazał, że to niezły pomysł.
"Nawet najczarniejsza chmura ma srebrne brzegi" (przysl. chinskie)
ewaboberr

Postautor: polen » piątek 22 wrz 2017, 18:39

Inwestycja w magazyny opłaca się, jeżeli masz duża powierzchnię na budowę. To jest dobry biznes a dla dobrego biznesu przyda się również dobry Program magazynowy dzięki któremu będzie można w łatwy sposób zarządzać magazynem.
Program magazynowy - http://www.insoft.com.pl/
polen

Postautor: ewaboberr » wtorek 26 wrz 2017, 10:54

Oprócz zarządzania ważne będzie też urządzanie ;) jest sporo firm, które oferują regały magazynowe, palety, wózki widłowe i nie mając porównania ciężko jest wybrać. ja z polecenia skorzystałam z oferty AB Rack i od początku byłam zadowolona. Ostatnio przy okazji innych zakupów w budowlanej sieciówce oglądałam z mężem regały stalowe i były tak lekkie i niestabilne nawet w sklepie, że nie wiem jak mogłyby zdać egzamin na magazynie.
"Nawet najczarniejsza chmura ma srebrne brzegi" (przysl. chinskie)
ewaboberr

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Mam dobry pomysł na biznes