Inwestowanie w magazyny?

Jak najlepiej wykorzystać pomysł na interes.

Inwestowanie w magazyny?

Postautor: Inwestor » niedziela 31 lip 2011, 12:38

Czytałem w Internecie, że pogłębia się kryzys jeśli chodzi o wolne magazyny... może tutaj należy szukać swojego biznesu?
Inwestor

Re: Inwestowanie w magazyny?

Postautor: Bill » niedziela 31 lip 2011, 21:03

Witam!
Zgadza się, w magazynach jest coraz gorzej. Czynsze coraz droższe, miejsca coraz mniej. Odsyłam do raportów, które przygotowuje firma Jartom. Znajdzie tam Pan sporo ciekawych informacji związanych z tym zagadnieniem.
Jeśli chce Pan inwestować w magazyny i je wynajmować/kupować to polecam też firmę Jartom http://www.jartom.pl Są bardzo rzetelni, kolega logistyk od jakiś 9 lat korzysta z ich usług. I nic nie trzeba im płacić. :D
Pozdrawiam,
Tomek
Bill

Postautor: Webuser » środa 03 sie 2011, 18:28

Czy się pogłębia kryzys to bym spekulował. Zwróćcie uwagę na to, że w samym mazowieckim jest w pip i jeszcze więcej wolnych magazynów, z których nikt nie chce korzystać... brakuje najemców więc nie widzę sensu w takie inwestowanie.
Webuser

Postautor: Bill » czwartek 04 sie 2011, 13:28

Czy się pogłębia kryzys to bym spekulował. Zwróćcie uwagę na to, że w samym mazowieckim jest w pip i jeszcze więcej wolnych magazynów, z których nikt nie chce korzystać... brakuje najemców więc nie widzę sensu w takie inwestowanie.

A widziałeś te magazyny? No właśnie. Problem w tym, że większość wolnych powierzchni magazynowych w tym rejonie była budowanych w pośpiechu i są w bardzo złych lokalizacjach, żadna z firm logistycznych mając do wyboru lepsze miejsce nie zdecyduje się na wynajem takiego magazynu.
Pozdrawiam,
Tomek
Bill

Postautor: Inwestor » sobota 27 sie 2011, 11:05

Wielkie dzięki za link do strony tej firmy. Powiedzcie mi tylko jak to możliwe, że nic nie trzeba im płacić?
Inwestor

Postautor: Bill » sobota 27 sie 2011, 17:16

Firma pobiera prowizję od właścicieli nieruchomości a nie ich najemców (klientów firmy). Dzięki temu Ty możesz zupełnie za darmo korzystać z pełnej oferty firmy.
Pozdrawiam,
Tomek
Bill

Postautor: Webuser » poniedziałek 29 sie 2011, 17:35

Potwierdzam słowa Billa. To nie jest mit. W Jartomie możesz w pełni liczyć na kompleksową obsługę, doradztwo a także pomoc w negocjacji czynszu i to za darmo. Nie spotkałem drugiej takiej firmy, która od klienta nie bierze żadnych pieniędzy. Jest to dla najemców rewelacyjna oferta, szkoda że tak mało osób o tym wie.
Webuser

Postautor: Marcin K. » piątek 09 wrz 2011, 11:22

Nie ogarniam zbytnio magazynów ale patrząc na to co widzę to przecież jest sporo wolnych powierzchni magazynowych. Wniosek jest dla mnie oczywisty: rynek kuleje.
Marcin K.

Postautor: Veron » poniedziałek 12 wrz 2011, 20:18

Bo pewnie nie mają ogrzewania, rampy, położone są w złej lokalizacji, nie posiadają odpowiedniej infrastruktury, chcą za dużo za wynajem.... można tak wymieniać w nieskończoność. To, że stoją wolne nie oznacza, że nie ma na nie zapotrzebowania! :)
Veron

Postautor: Filip » piątek 20 sty 2012, 20:18

Te magazyny, które mają najlepszą lokalizację i infrastrukturę są już wynajęte, wystarczy wejść na stronkę któregoś z deweloperów, by się o ty, przekonać, te starsze magazyny w Warszawie panattoni są już wynajete w całości od dłuższego czasu. Wolne są trzy z nowszym obiektów.
Filip

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Mam dobry pomysł na biznes