Inwestowanie w magazyny?

Jak najlepiej wykorzystać pomysł na interes.

Czy warto inwestować w magazyny?

Postautor: Marekg » wtorek 06 mar 2012, 13:00

wszystkie dobre magazyny są już zagospodarowane i to jest pewne, pozostałe co stoją puste muszą mieć jakieś ukryte wady
Marekg

Re: Inwestowanie w magazyny?

Postautor: Filip » wtorek 06 mar 2012, 14:58

Nie zgadzam się z Tobą, puste magazyny to zwykle zupełnie owe lokalizacje, dlatego nie są tak oblegane.
Filip

Postautor: Gracek90 » czwartek 13 gru 2012, 19:06

Ogólnie zgadzam się z wypowiedzią pana Billa w kwestii Jartom. To naprawdę dobra firma^^
Gracek90

Postautor: Deses » czwartek 03 sty 2013, 10:37

Wypowiadasz się tak pozytywnie, ale nie podajesz powodu, czemu ta firma jest według ciebie taka dobra? No nieźle. W każdym razie, żeby trochę dodać na wiarygodności tej opinii, sam również miałem okazje korzystać z usług Jartomu. Sprzedawałem akurat halę magazynową i potrzebowałem na gwałt pieniędzy, więc chcąc nie chcąc musiałem się skontaktować z jakimś pośrednikiem, wybór padł na nich. Ogólnie, bez fajerwerków, ale też nie tak źle. Nieruchomość zeszła w terminie krótszym niż miesiąc, za cenę niewiele przekraczającą przyjęte przeze mnie minimum.
Deses

Postautor: blanka.win » piątek 04 sty 2013, 13:40

inwestowanie we wszystko się opłaca jeśli jest na to zapotrzebowanie, a chyba jeśli chodzi o takie magazynowanie i dystrybucję to wielki boom dopiero może nadejść, przybywa przecież sklepów, supermarketów itp. a towar w większości importowany, nie muszę chyba wspominać też o tym, że outsourcing jest w modzie i każdy raczej woli wynajmować niż samemu tworzyć powierzchnie magazynowe...
blanka.win

Postautor: kandoso » środa 09 sty 2013, 12:32

Współpracowałem z Jartomem w połowie 2012 roku. Najpierw pomagali mi zbyć posiadany magazyn, a później znaleźć odpowiedni pod moją działalność produkcyjną. Wszystko załatwione profesjonalnie i na poziomie. Znają się na rzeczy, mają odpowiednie kontakty, no i co dla mnie istotne, koszty nie były wysokie. Referencje wystawiłem i jeśli zajdzie potrzeby to z usług jeszcze skorzystam.
kandoso

Postautor: Czekolada » piątek 25 sty 2013, 09:49

Jeśli chodzi o magazyny, to czytałam niedawno, że tak, jak wcześniej swój rozkwit przeżywały centra handlowe, tak teraz wielu deweloperów inwestuje w magazyny, bo jest zapotrzebowanie. Ważne jednak, aby przyszły właściciel mógł zapewnić najemcom możliwie najkorzystniejsze warunki, bo z czasem konkurencja na rynku będzie ogromna. Liczą się oczywiście dobra lokalizacja i wysokie standardy zabudowań, ale trzeba też pamiętać np. o odpowiedniej ochronie, a zimą o odśnieżaniu terenu - to takie błahe rzeczy, ale jak się o nich nie myśli, to można zniechęcić ludzi. Najlepiej wynająć firmę ochroniarską, która w swoich usługach ma także odśnieżanie i sprzątanie, i kompleksowo będzie mogła zająć się całym zapleczem magazynowym. Zawsze to tańsze rozwiązanie, niż inwestowanie w kilka firm do obsługi terenów magazynowych. Warto jeszcze zwrócić uwagę na to, na jakie powierzchnie jest zapotrzebowanie. Z istniejących już magazynów wiele ma albo zbyt małą, albo zbyt dużą powierzchnię i m.in. także dlatego stoją one puste.
Czekolada

Postautor: migal » piątek 05 lip 2013, 10:29

Zobacz to - http://hale.jartom.com/nieruchomosci/Sa ... s,12,,,-0-
To tylko przykład oferty ze śląska, a podobnych jest cała masa. W nieruchomościach panuje największy kryzys od lat, tak dobrych cen nie było. Pytanie - ile to może potrwać?
migal

Postautor: mangokiwi90 » piątek 05 lip 2013, 12:39

Każda inwestycja jest dobra. Jak się ją odpowiednio zaplanuje przemyśli to na pewno się zwróci. Nawet taka w magazyny
mangokiwi90

Postautor: ko-Ala » czwartek 02 sty 2014, 14:11

wszystko zależy od regionu. W okolicach Warszawy jest dużo hal, magazynów i chłodni. Jednak nie wszędzie tak jest. W śląskim nie ma aż tylu magazynów. Jest raptem kilka firm, które zajmują się magazynowanie np. http://www.operis.com.pl/ i dlatego tam rynek nie jest jeszcze przesycony
ko-Ala

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Mam dobry pomysł na biznes