Pomysł na biznes - sprzedaż ubrań

Jak najlepiej wykorzystać pomysł na interes.

Re: Pomysł na biznes - sprzedaż ubrań

Postautor: amberus » piątek 06 lut 2015, 13:03

'Ciucholand' obecnie i przez długie lata będzie dawał kasę, do tego jeszcze buty i wszelkie inne do domu. Czyli wszelkie dziadostwo które się wyrzuca na zachodzie u nas będzie rarytasem. Pięknie , nie ? Do czego doszliśmy jako naród.
Solidne pewne dochodowe inwestycje - www.zrealizujmarzenie.webnode.com
amberus

Postautor: Loleanda » sobota 02 sty 2016, 16:16

Właśnie dlatego najlepiej wspierać polskie hurtownie, zamiast inwestować pieniądze w używaną odzież z Zachodu. Na szczęście jest wielu polskich hurtowników, którzy zajmują się dobrą odzieżą, jak chociażby http://onlinehurt.pl/odziez-damska-c139.html z Wólki Kosowskiej. Warto wybrać właśnie te hurtownie jako własnych dostawców i wspierać polską gospodarkę, przy okazji dostarczając na rynek ubrania dobre jakościowo.
Loleanda

Postautor: adam497 » sobota 27 lut 2016, 19:32

Sprzedaż ubrań czy to dobry biznes? Jest przesyt tego, ale też jest i zapotrzebowanie. Na pewno sprzedając w internecie należy te produkty ładnie wyeksponować (tak jak w sklepie robisz ładną ekspozycję, tak samo w internecie należy zrobić). Z tymże w internecie taką wystawką są ładne zdjęcia danego produktu. Polecam e-kurs http://www.fototerytorium.pl/akademia/product/e-kurs-fotografii-produktowej-sprzedajesz-fotografuj/
adam497

Postautor: karlik » czwartek 03 mar 2016, 10:22

Każdy pomysł jest dobry, jeśli podejdziesz do tego z głową. Musisz przede wszystkim wybadać rynek. nie bez znaczenia jest lokalizacja. Najlepiej stawiać na tereny o dużym potencjale. Tu np. są przykładowe lokalizacje, które za kilka ub kilkanaście miesięcy mogą być jak żyła złota: http://metropolis.pl/ Wiem, że w dzisiejszych czasach trzeba na to zwracać bardzo dużą uwagę.
karlik

Postautor: drozdobyx » czwartek 14 kwie 2016, 14:35

Najlepiej zacząć od porządnego biznesplanu. W nim będziesz mieć analize konkurencji, koszty i wtedy zobaczysz czy to ci się opłaci :)
drozdobyx

Postautor: Ireneusz » piątek 27 maja 2016, 13:25

Ja kupuję dużo na stronie allinside.pl Rzeczy są tam bardzo tanie, sprzedaję je potem za dużo wyższą cenę. Opłaca mi się to ponieważ wysyłka w większości przypadków jest darmowa. Zresztą sam sprawdź i się przekonaj.
Ireneusz

Postautor: Andbar1234 » środa 22 mar 2017, 07:47

Witam,

Prowadziliśmy hurtownię odzieży oraz obuwia Nike, Adidas, Puma, Reebok. Z powodów osobistych musieliśmy zamknąć hurtownię.

Nie mamy już towaru lecz mamy całą bazę kontaktów z firmami z krajów Unii Europejskiej. Posiadamy około 20 firm zajmujących się sprzedażą w/w firm. Są to czołowi dystrybutorzy tych marek.

W cenie 1000zł jesteśmy w stanie odsprzedać wszystkie kontakty. Kontakt był prowadzony głównie przez e-mail, posiadamy adresy e-mail do przedstawicieli handlowych zajmujący się dystrybucją na Polskę.

Jeżeli ktoś będzie zainteresowany proszę o kontakt: 531-121-122
Możemy się umówić osobiście w Rzeszowie (woj. podkarpackie) lub załatwić to przez e-mail (jeżeli będą Państwo chcieli My wyślemy potwierdzenie przed zapłatą że prześlemy kontakty za w/w kwotę, z pieczątką oraz podpisem aby Państwo byli pewni że nie chcemy kogo kolwiek oszukać.)

Pozdrawiam
Andbar Distribution
Świder Jakub
Andbar1234

Postautor: Welmer » środa 22 mar 2017, 13:52

drozdobyx pisze:Najlepiej zacząć od porządnego biznesplanu. W nim będziesz mieć analize konkurencji, koszty i wtedy zobaczysz czy to ci się opłaci :)

Zdecydowanie analiza konkurencji, ale też samych kupujących - bez odbiorców taki biznes nie przetrwa.
Welmer

Postautor: Marian Kona » wtorek 11 lip 2017, 17:20

Ja od razu otworzylem sklep z odzieza nowa z metkami i typu outlet. Tez podkradłem pomysł koledze. Ogolnie moj butki ma juz rok. Bardzo dobrze na nim zarabiam wiec jestem zdowolony. Co moge doradzic? W przypadku prowadzenia takiego sklepu bardzo ważne jest to skąd bedziesz mial ubrania. Ja mam jedną ulubioną hurtownię stradimoda pl i tam ciągle zamawiam.
Marian Kona

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Mam dobry pomysł na biznes