Pomysł na biznes - sprzedaż ubrań

Jak najlepiej wykorzystać pomysł na interes.

Re: Pomysł na biznes - sprzedaż ubrań

Postautor: adelajda3 » czwartek 02 sie 2012, 12:24

Według mnie ten pomysł nie ma szans na powodzenie bo jest tyle ubrań w bardzo niskich cenach na allegro
adelajda3

Postautor: Albert » poniedziałek 13 sie 2012, 10:02

dokładnie jak pisze koleżanka wyżej...
Porządek musi być.
Albert

Postautor: pawelkochaklare » poniedziałek 13 sie 2012, 10:58

chciałem swojego czasu spróbować rozkręcić biznes na zasadzie ściągania ubrań z Primarka, jednak opłaca tam się tylko kupować w czasie wyprzedaży. Ceny zaporowe i sprzedanie odzieży graniczyłoby z cudem...
http://theavenue.pl/
pawelkochaklare

Postautor: blanka.win » piątek 11 sty 2013, 13:54

Zaro pisze:Import odzieży z Anglii to akurat nietrafiony pomysł, bo ubrania są tam strasznie drogie. To już bardziej opłacałoby się eksportować markowe ciuchy z Polski do UK, o ile koszty transportu bylyby rozsądne.

to dziwne, bo moi znajomi właśnie do swojego lumpeksu większość ciuchów sprowadzają z UK ;) chyba nie robiliby tego, gdyby było to nieopłacalne, wystarczy spojrzeć na primark - normalne, nowe ciuchy kosztują tam nawet 70% taniej niż w Polsce, to co dopiero używane...jeśli chodzi o transport z Anglii wystarczy wybrać dobrą i atrakcyjną cenowo firmę spedycyjną, a wtedy nawet zbędne będzie zamrażanie kapitału w towarze, bo wystarczy zaplanować dostawy w taki sposób, aby magazynowanie okazało się zbędne...reasumując kto nie ryzykuje ten nie ma, ja chyba wolałabym podjąć wyzwanie niż potem żałować, że nie spróbowałam
blanka.win

Postautor: karolove » czwartek 28 mar 2013, 11:53

Rozumiem, że mówimy w tym przypadku o sprzedaży odzieży używanej? Moim zdaniem jest to dość opłacalny biznes, zwłaszcza w czasie kryzysu. Trzeba tylko znaleźć dobrą hurtownie, w której będziemy się zaopatrywać. Podobno w AK Trade pozwalają oglądać worki przed ich zakupem. Biznes nie wymaga od nas wielkiego wkładu własne, a przy odrobinie szczęścia i umiejętności można nieźle na tym wyjść.
karolove

Postautor: ewe.not@ » środa 10 kwie 2013, 08:46

sprzedaż ubrań ale chyba tych używanych. Widzę teraz po swojej miejscowości, że strasznie dużo powstaje peweksów. Odzież ściągana jest z Anglii. Przy okazji dowiedziałam, się, że jak pracowałam z zagranicą to mogę ubiegać się o zwrot podatku. Koleżanka poleciła mi obliczyć sobie zwrot na kalkulatorze online http://zwrotpodatku.pl/uk_calculator.php , który bezpłatnie oblicza należny zwrot podatku oraz prowizję TAX Consulting jak i najważniejszych firm konkurencyjnych.
ewe.not@

Postautor: Albert » środa 10 kwie 2013, 08:56

nawet używanych jest na rynku za dużo
Porządek musi być.
Albert

Postautor: marcinkepinski » niedziela 11 sty 2015, 00:36

Witam. Jeśli ktoś jest zainteresowany to zajmuje sie sprowadzaniem ciuchow typu outlet dla klienta. Marki typu next adidas atmosphere itd. Wszystko z fakturami i legalnie. Marcinkepinski@interia.eu
marcinkepinski

Postautor: ddst1gs » czwartek 05 lut 2015, 17:48

Według mnie sprzedaż ubrań to dobry biznes, ale trzeba mieć genialnego dostawcę towaru po bardzo niskich cenach i wystawić genialną cenę na rynku. Trzeba się znać na ubraniach, wiedzieć jaka moda panuje, co najlepiej kupić żeby później sprzedać. Alternatywą jest założenie portalu takiego jak na przykład ten http://www.pierreriu.com/pl/ ciekawy portal gdzie ludzie mogą kupować ubrania od firmy lub innych użytkowników i sami też mogą sprzedawać, można coś kupić pochodzić rok i później sprzedać.
ddst1gs

Postautor: Lesio » piątek 06 lut 2015, 12:11

Ja poleciłbym kupowanie z wyprzedaży w UK, bądź w stanach. Mogłbyś wydawać grosze, oczywiście koszty wysyłki muszą być wliczone w potencjalną sprzedaż. Z tego co możesz zauważyć wiele ludzi tak robi np. na allegro ostatnio kupiłem JF z UK. Cena bluzy to 80 zlotych :D ,a sklepowa aby cię nie okłamać to około 200 złotych.

Masz ciekawy pomysł, tylko musisz odnaleść swoją niszę. :!: :!: :!:

Odzież uzywana według mnie, nie jest specjalnie opłacalna. Ale podążaj za swojim pomysłem. ;)

Ps. koło mnie jest wielki sklep z odzieżą używaną i od około 2-3 lat nadal tam stoji. Czyli są zyski i jest klientela.
Lesio

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Mam dobry pomysł na biznes