Hosting WWW jako biznes?

Jak najlepiej wykorzystać pomysł na interes.

Re: Hosting WWW jako biznes?

Postautor: tytus1 » środa 06 lut 2013, 20:07

Hmm ostatnio tylko takie oferty widze. Tanio hosting www... jest tego bardzo dużo. Jedynym czym można się wybić to inowacyjnymi pomysłami... dużo ludzi szuka domen .pl za sms i tego typu rzeczy.. Można byłoby się zastanowić
Walczyć trzeba zawsze
tytus1

Postautor: patrycja89 » środa 27 mar 2013, 14:37

racja, kazdy w tej branzy teraz stara sie zaskoczyc klienta . np firma http://www.quicksnake.pl/ wychodzi naprzeciw swoim klientom i che za darmo zrobic im stronke internetowa jesli tylko wykupią u nich roczny hosting w cenie 40 zl. to jest dopiero oferta, ktora przebija sie na rynku.
patrycja89

Postautor: fooosy » środa 03 kwie 2013, 14:23

Korek pisze:Rynek jest już nasycony, ceny spadły i trwa konsolidacja branży.

To samo zauważyłem. Kiedyś Netia sprzedała swoich klientów hostingowych, ostatnio czytałem że Adweb robi zakupy http://marketing-news.pl/message.php?art=37060
fooosy

Postautor: korrleone » poniedziałek 08 kwie 2013, 12:04

Może spróbuj się skontaktować z Prohostem oni mają prawie bezawaryjne serwery.
korrleone

Postautor: brendo » poniedziałek 22 kwie 2013, 12:11

Nie wiem czy to dobry pomysł - korzystam z usług Hekko. Za małe konto płacę 44 złote rocznie. Wysyłam kilkadziesiąt maili dziennie, dzwonię kiedy mam problemy... To wymaga posiadania co najmniej jednego pracownika, który będzie cały czas na chodzie. Nie może to być osoba przypadkowa, lecz specjalista. Moim zdaniem to nie jest w tym momencie dobry pomysł na biznes - musiałbyś zaproponować kosmiczne warunki, żeby zdobyć klientów.
brendo

Re: Pomysł na biznes - Hosting stron WWW

Postautor: rocky » niedziela 05 maja 2013, 23:34

patrycja89 pisze:dobry hosting pod forum w niezlej cenie, moze być od czeskiej firmy http://www.quicksnake.pl/ . Opłacamy roczny abonament hostingowy do czterdziestu zlotych i mozna juz sie cieszyc usluga. Ponadto w pakiecie, mozemy zamowic sobie zrobienie strony za darmo, co jest chyba dosc nietypowa propozycja. Wiecej info na ich stronie.

Co ma piernik do wiatraka, nie dość, że nie piszesz na temat to jeszcze cały post jest reklamą.
Po pierwsze naucz się używać języka polskiego, po drugie właśnie marnujesz pieniądze quicksnake który zlecił ci ta kryptoreklamę.
Facet pyta się czy warto założyć firmę hostingową a ty mu polecasz hosting pod forum.
Nie świadczy to ani o tobie dobrze ani o twoim zleceniodawcy.
Pomyśl nad swoim życiem :)
rocky

Postautor: migal » wtorek 11 cze 2013, 13:52

Powiem ci tak... Mam konto hostingowe na Hekko. Płacę za nie ponad 40 złotych za rok. Wysyłam raz w tygodniu jakieś pytania, jestem upierdliwy...
Dzwonię, kombinuję... Walę taki biznes - wolę kupić konto dla siebie i mieć z tą branżą święty spokój ;-)
migal

Postautor: pawlos » czwartek 13 cze 2013, 13:48

Pewnie ci, którzy działają w tej branży mają z tego niezłą kasę - ale to wymaga masy czasu, bazy klientów i zanim zaczniesz zarabiać na sam zus, trochę minie. Również mam konta na Hekko, prowadzę różne biznesy w internecie i za hosting bym się nie zabrał, ale nie zaprzeczam, że pewnie ci, którzy działają w tej branży, mają z tego niezłą kaskę.
pawlos

Postautor: petres » czwartek 03 gru 2015, 16:27

Również trzymam serwisy na Hekko. Uważam, że wejście w ten rynek to poroniony pomysł. Konkurencja jest ogromna i bardzo trudno jest się przebić, nawet proponując za usługi bardzo niskie stawki.
petres

Postautor: hemet » środa 04 maja 2016, 15:05

Czy ja wiem? Przy takich cenach hostingów? Mnie to nawet dziwi, że to się im opłaca. Konto Hekko kosztuje mnie kolo setki rocznie, a poza tym zasypuję ich tyloma zapytaniami w ciągu roku, że chyba totalnie im się odechciewa. Ale cóż poradzić?
hemet

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Mam dobry pomysł na biznes