Niemiecka chemia w małej miejscowości

Jak najlepiej wykorzystać pomysł na interes.

Re: Niemiecka chemia w małej miejscowości

Postautor: karlik » środa 16 mar 2016, 11:59

Ja tez uważam, że nie warto się ograniczać, bo w małej miejscowości jest mniejsze prawdopodobieństwo zarobku. Ja bym ci osobiście radził otworzyć oddział stacjonarny połączony ze sprzedażą w internecie. Jeśli chcesz, żeby twoja firma się szybko rozrosła musisz trochę zainwestować, np w dobry program contact center, który znacznie usprawni kontakty z potencjalnymi klientami. Mój znajomy korzysta z takiego rozwiązania: http://focustelecom.pl/contact-center/ i jest zadowolony, bo większość spraw jest załatwiona od ręki i od czasu jak w to zainwestował liczba klientów mu dwukrotnie wzrosła.
karlik

Postautor: drozdobyx » środa 23 mar 2016, 12:20

Ciężko by ci było teraz rozkręcić taki interes, coraz więcej ludzi chce kupować polskie produkty oraz zwraca uwagę na cenę
drozdobyx

Postautor: SzukamPracy_pl » poniedziałek 25 lip 2016, 13:48

Inwestując jednocześnie w sprzedaż internetowa takiej chemii gospodarczej oraz w reklamę swojego sklepu- to wg mnie ma to szanse powodzenia. W małej miejscowości masz też mały rynek zbytu i klientów,pamięta o tym.
SzukamPracy_pl

Postautor: karlik » poniedziałek 07 sie 2017, 10:10

Ja również, jak reszta, mam wątpliwości czy takie coś się uda. W dużym mieście była by jeszcze szansa, ale w małym, nawet przy ruchliwej drodze jest to bardzo wątpliwe. :/ Może pomyśl też o sprzedaży przez internet czy coś. Popatrz na przykład na Sauber Lab sauberlab.pl/kontakt/ - producent chemii profesjonalnej. Solidna firma, a i na tym polu z tego co widzę, jest konkurencja, która nie śpi. Radzę rozważyć inne możliwości i może założyć inny interes. ;)
Żeby być sobą trzeba być kimś.
karlik

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Mam dobry pomysł na biznes