Pomysł na biznes w internecie - kantor internetowy

Jak najlepiej wykorzystać pomysł na interes.

Re: Pomysł na biznes w internecie - kantor internetowy

Postautor: tytus1 » środa 06 lut 2013, 19:58

Musiałbyś wyłożyc sporo gotówki na start ponieważ takie kantory już istnieją i dobrze im sie wiedzie
Walczyć trzeba zawsze
tytus1

Postautor: Kasia100 » wtorek 29 kwie 2014, 10:05

Patrząc na porównywarki np. Kantorbox widać, że tych kantorów jest naprawdę sporo. Jeżeli chce się założyć taki kantor, to bez sporej gotówki i wielkiem reklamy chyba nie wiele się zyska.
Kasia100

Postautor: Upsetter » poniedziałek 07 lip 2014, 20:46

Kwestia dobrej reklamy, kantorów internetowych jak ktoś już wspominał jest dużo, ale tylko kilka znanych. Np. idąc do kina przed seansem są 4 reklamy pewnego kantoru który wszystko sponsoruje.
Upsetter

Postautor: blitz » czwartek 04 wrz 2014, 11:40

Polecam popytać twórców Pewnego Kantoru. Oni stworzyli platformę internetową bazując na doświadczeniach kantoru stacjonarnego. mili ludzie, na pewno podrzucą Ci kilka rad.
blitz

Postautor: zbyszek » środa 10 wrz 2014, 08:54

A czy nie trzeba mieć jakichś pozwoleń, żeby obracać walutami ? Wydaje mi się, że to może nie być takie łatwe, że tylko rejestrujesz firmę i już. Poza tym, trzeba też założyć kase na solidną reklamę, bo nie wiem, czy bym zaufał takiemu nieznanemu kantorowi...
zbyszek

Postautor: Natka » środa 30 gru 2015, 10:19

Jeśli ktoś nadal ma dylemat jak założyć kantor internetowy to polecam cały dział WARTO WIEDZIEĆ: info-logic.pl/warto-wiedziec
Znajdziesz tam wiele artykułów związanych z biznesem i własną firmą.
Kantory online to dobry biznes dla każdego, ale jest w szczególności polecany kantorowcom, którzy już prowadzą lub planują założyć filie stacjonarne.
Założenie kantoru wymiany walut nie jest takie proste, są konkretne wymogi, które należy spełnić.
Natka

Postautor: Antoni » środa 30 gru 2015, 10:51

Podstawą założenia kantoru internetowego jest dobór odpowiedniego oprogramowania.
Aktualnie KANTOR-LOGIC jest bezkonkurencyjny. Można go nabycie jedynie bezpośrednio u producenta info-logic.pl/
Antoni

Postautor: einar » niedziela 10 sty 2016, 21:30

To prawda, że funkcjonalność kantoru jest bardzo istotna. Dobrze zorganizowaną platformę ma np. Amronet. Panel jest intuicyjny, także nawet nowym klientom poruszanie się po nim nie sprawia kłopotu, a przelewy są księgowane i realizowane automatycznie, to z kolei usprawnia transakcje.
einar

Postautor: alieziia » czwartek 21 sty 2016, 19:33

Jeszcze nie korzystałam, ale wczoraj zarejestrowałam konto na cenzura. W kilka minut, faktycznie. Przejrzałam jak wygląda panel transakcyjny, poczytałam porady. Wszystko OK, jasno, z intuicyjną obsługą. Teraz już tylko czekam na zaksięgowanie środków.
alieziia

Postautor: memres » czwartek 24 mar 2016, 13:02

Od dłuższego czasu wyłącznie ekantor.pl - z kilku względów. Przede wszystkim działa to szybko, panel jest domyślny, nie sprawia problemów. W zasadzie zaczynałem zupełnie nie mając pojęcia o takich systemach, a z wymianą poradziłem sobie bez czyjejkolwiek pomocy, więc zakładam, że to proste. A już niskie kursy to całkowicie inny temat.
memres

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Mam dobry pomysł na biznes