Pomysł na biznes w internecie - kantor internetowy

Jak najlepiej wykorzystać pomysł na interes.

Re: Pomysł na biznes w internecie - kantor internetowy

Postautor: Gość1998 » środa 11 maja 2016, 10:36

Ja korzystam z usług PEWNEGO KANTORU. Wszystko jest szybkie i sprawne. Obsługa miła i chętna do udzielania informacji i pomocy.Największą dla mnie zaletą jest to, że nie muszę wychodzić z domu, żeby dokonać transakcji.
Gość1998

Postautor: wędkarz88 » sobota 29 lip 2017, 17:19

Dużo już jest e-kantorów i to z bardzo konkurencyjnymi ofertami. Założę się, że cen Pluskantor.pl nikt nie przebije.
wędkarz88

Postautor: Opeth57 » piątek 18 sie 2017, 17:41

Platformy wymiany walut teraz nieźle konkurują z kantorami. Bardzo pozytywnie byłem zaskoczony ostatnio przewalutowaniem na Gieldaalut.com. Rabat na cały miesiąc- 80% niższy koszt, w praktyce niemal bezprowizyjnie.
Opeth57

Postautor: baltazar » wtorek 29 sie 2017, 19:51

Już tak mam, że jak znajdę solidną markę to się do niej przywiązuję, nie lubię ryzykować i dlatego nie zamierzam szukać innego e-kantoru, skoro z Amronet korzystam już kilka lat. Od początku aż do teraz żadnych przykrych sytuacji w tym kantorze nie było, a wręcz przeciwnie:)
baltazar

Postautor: solsen » poniedziałek 11 wrz 2017, 23:57

Może gdybym miał na start to założyłbym taki kantor:) Są teraz popularne i na podstawie własnych doświadczeń jako klient Pluskantor.pl przyznam również, że nie bezpodstawnie, w takich cenach można wymieniać:D
solsen

Postautor: solsen » poniedziałek 11 wrz 2017, 23:57

Może gdybym miał na start to założyłbym taki kantor:) Są teraz popularne i na podstawie własnych doświadczeń jako klient Pluskantor.pl przyznam również, że nie bezpodstawnie, w takich cenach można wymieniać:D
solsen

Postautor: smołek » wtorek 12 wrz 2017, 18:59

Ja już swój biznes mam, a z e-kantorami łączy mnie tylko to, że korzystam jako klient. Właściwie wolę platformy, np. Gieldawalut.com gdzie podejście do wymian jest elastyczne, bo klient ma możliwość zaproponowania własnej wyceny.
smołek

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Mam dobry pomysł na biznes