Jak zarobić przez internet

W jaki biznes warto zainwestować.

Re: Jak zarobić przez internet

Postautor: AlicjaM » poniedziałek 08 kwie 2019, 10:50

Praca w internecie może obejmować naprawdę wiele zawodów. Zaczynając od bycia zwykłym testerem aplikacji, poprzez pracę kreatywną czy choćby marketing a kończąc oczywiście na handlu. W zasadzie większość prac biurowych można spokojnie wykonywać z domu i dużo na tym nie tracić.
AlicjaM

Postautor: pamst » piątek 12 kwie 2019, 09:33

XTB, załóż konto na ich systemie. Wszystko powinno działać jak należy - kwestia taka, na jakie rozwiązania postawicie, jak to dopasujecie.
Na pewno warunki do inwestowania są całkiem niezłe, ale tylko dla osób mających wiedzę i doświadczenie.
Inwestowanie od zera? Macie szkolenia, webinary, macie również na XTB opiekuna - z ich pomocy skorzystajcie.
Bo tak działa się po prostu optymalnie.
pamst

Postautor: biznesmen90 » środa 20 maja 2020, 14:07

Jeśli chodzi o zarobek w internecie to ja polecam trzy tematy: kupienie kryptowalut, prowadzenie bloga lub obstawianie zakładów bukmacherskich. Jeśli chodzi o to pierwsze to z pewnością jest to inwestycja długoterminowa, kryptowaluty najlepiej jest kupić kiedy ich cena jest niska i poczekać na dobry moment na ich sprzedaż. Prowadzenie bloga to teraz mega modny temat, a można na tym zarobić wiele więcej niż się wydaje. Ale do tego trzeba mieć lekkie pióro i dobry pomysł. W typowaniu przez internet też najpierw trzeba mieć trochę doświadczenia. Ja obstawiam już 3 rok i jestem zadowolony, ale trzeba przyznać, że jest to zawsze ryzykowne :P
biznesmen90

Postautor: hugson » środa 20 maja 2020, 15:58

biznesmen90 pisze:Jeśli chodzi o zarobek w internecie to ja polecam trzy tematy: kupienie kryptowalut, prowadzenie bloga lub obstawianie zakładów bukmacherskich. Jeśli chodzi o to pierwsze to z pewnością jest to inwestycja długoterminowa, kryptowaluty najlepiej jest kupić kiedy ich cena jest niska i poczekać na dobry moment na ich sprzedaż. Prowadzenie bloga to teraz mega modny temat, a można na tym zarobić wiele więcej niż się wydaje. Ale do tego trzeba mieć lekkie pióro i dobry pomysł. W typowaniu przez internet też najpierw trzeba mieć trochę doświadczenia. Ja obstawiam już 3 rok i jestem zadowolony, ale trzeba przyznać, że jest to zawsze ryzykowne :P

co do zakładów bukmacherskich to sam sie zastanawiałem czy nie zacząć obstawiać, mój kumpel również w tym siedzi i idzie mu bardzo dobrze. jeśli miałbym obstawiać to pewnie piłkę nożną, bo na tym się najbardziej znam. masz jakieś rady dla początkującego? u jakiego buka obstawiasz?
hugson

Postautor: biznesmen90 » poniedziałek 25 maja 2020, 07:58

hugson pisze:co do zakładów bukmacherskich to sam sie zastanawiałem czy nie zacząć obstawiać, mój kumpel również w tym siedzi i idzie mu bardzo dobrze. jeśli miałbym obstawiać to pewnie piłkę nożną, bo na tym się najbardziej znam. masz jakieś rady dla początkującego? u jakiego buka obstawiasz?

Ja również obstawiam nożną. Przede wszystkim, skup się na tej nożnej skoro na niej najlepiej się znasz. Nie wchodź od razu w inne dyscypliny, a może i nawet w ogóle ich nie próbuj. Skoncentruj się na tym, na czym się znasz i tyle. Zaglądaj częst na fora internetowe dla typerów, można się tam sporo dowiedzieć. Nie bój się obstawiać wysokich kursów. Dużo analizuj. No i nie zakładaj kont u niewiarygodnych bukmacherów. Ja polecam Fortunę albo STS. Możesz sobie zajrzeć na stronkę bukmacher-legalny.pl/opinie-recenzje-bukmacherzy/, tutaj masz wypisanych najlepszych i legalnych bukmacherów.
biznesmen90

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Szukam ciekawego pomysłu na biznes