Jaki biznes otworzyć - szukam porady

W jaki biznes warto zainwestować.

Jaki biznes otworzyć - szukam porady

Postautor: kiszak14 » poniedziałek 05 paź 2015, 09:31

Witam. Chcialem sie poradzic na tym forum co zrobic z tym co mam czy sprzedac, czy wynajac, a moze otworzyc cos swojego.
Posiadam: 2 hale produkcyjne, kazda po 500 m2 . Jedna z duzym biurem. Wielki plac dokladnej wartosci w metrach nie znam. Jedna hala stoi pusta na drugiej jest natomiast duzo dobrego sprzetu. Maszyna wielopunktowa do produkcji mat zbrojeniowych. Frezarki. Tokarki. Zgrzewarki do drutu. Spawarki. 2 wozki widlowe . Prosciarki I maszyny do szpulowania drutu. Ogolnie tyle.
Czy mozna starac sie o jakies
dofinansowania/pieniadze.
Czy trudno znalesc w branzy drut/ metal dostawcow materialow I odbiorcow?
kiszak14

Re: Jaki biznes otworzyć - szukam porady

Postautor: michel » sobota 30 kwie 2016, 15:52

nie myślałeś o franczyzie? moim zdaniem w dzisiejszych czasach to bezpieczniejszy biznes. Ecomyjnie proponują dobre warunki współpracy. Zobacz sobie na ich stronie http://www.ecomyjnia.pl/
michel

Postautor: kolorowa » piątek 06 maja 2016, 22:15

Ja właśnie też myślałam o franczyzie ale foodtracka z pizzą, bardzo dobra opcja bo lokalizacja jest pod kauflandem :) http://crazypepe.pl/ mają ciekawe warunki i zastanawiam się czy warto
kolorowa

Postautor: Alek21 » wtorek 21 cze 2016, 00:19

Biuro Usług Rachunkowych to obecnie opłacalna działalność finansowa na polskim rynku. Przy współpracy z Amola oraz udział w szkoleniach otworzą przed Tobą całkiem ciekawą przyszłość. Również słyszałem ,że prowadzą bardzo rzetelne weryfikacje usług i skuteczne plany promocji firmy. Warto więc spróbować.
Alek21

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Szukam ciekawego pomysłu na biznes