pomysł na sklep

W jaki biznes warto zainwestować.

pomysł na sklep

Postautor: Asia W » środa 27 lip 2016, 23:09

witam. Mam pomysł:) chciałabym z mężem otworzyć sklep. Ja stawiam na sklep LEGO z kącikiem zabaw dla dzieci, mąż natomiast idzie w stronę mody męskiej(garnitury konkretniej). Mój problem polega na tym, że nigdy z czymś takim nie miałam do czynienia. ZUSY i skarbówki ogarnę, natomiast dostawcy... czarna magia. Czy jest tu ktoś kto napiszę mi jak szukać dostawców? Czytałam gdzieś że trzeba sprowadzać z zagranicy, jak sprawdzić jakość i uczciwość dostawcy na odległość? Jak to ugryźć?
Asia W

Re: pomysł na sklep

Postautor: Andriu » sobota 22 wrz 2018, 15:37

Jeśli temat jest nadal aktualny,może podejrzeć jaki inni robią biznes,odwiedzić taki sklep...
Na tej stronie marki Vizarro.pl jest prezentacja salonów z garniturami i chyba biznes idzie,bo istnieją już jakiś czas ;)
Przede wszystkim ważna jest jakoś i przystępna cena dla klienta! Co do producentów,Google powinno coś pomóc...
Szukasz konta,kredytu,lokaty a może chwilówki czy pożyczki pozabankowej?
Sprawdź ofertę na naszej stronie!
Szczegóły na moim profilu... :arrow: ;)
Andriu

Postautor: ostaszewska.milena » poniedziałek 29 paź 2018, 14:51

Mam sklep internetowy z personalizowanymi koszulkami. Kleint sam sobie wybiera lub projektuje co chce na t-shirt i dostaje od nas gotowa koszulkę. Mam sklep na platformie e-commerce z konfiguratorem od bes.net.pl. Wydaje mi sie, ze takie indywidualne podejście do klienta to teraz podstawa na rozwinięcie biznesu.
ostaszewska.milena

Postautor: Karolaaa » piątek 26 cze 2020, 14:20

Sklep z ciuchami dobrych marek to całkiem dobry pomysł, nie ograniczałabym się tu do mężczyzn.
Może outlet? Znajoma prowadzi i ma dużo klientów.
Grunt to znalezc dobrą hurtownię, polecam Stradimoda :) stradimoda.pl
Karolaaa

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Szukam ciekawego pomysłu na biznes