Pomysł na biznes, szukam osoby prowadzącej biznes

W jaki biznes warto zainwestować.

Pomysł na biznes, szukam osoby prowadzącej biznes

Postautor: trecer » środa 29 mar 2017, 10:07

Witam,

poszukuję osoby prowadzącej już biznes, która wychodzi na swoje. Może znajdzie się dobra dusza, chcąca pomóc uczciwemu człowiekowi w początkach.. rzuci pomysłem, może przeszkoli. Może ktoś zechce otworzyć oddział swojego biznesu itp. Oczywiście nic za darmo, chętnie się odwdzięczę. Wszystko jest do dogadania. Myślę, że moja wiedza również może w przyszłości pomóc Tobie.

Ja zamieszkuje na wschodzi Polski w miejscowości 25 tyś, oddalonym ok 25 km od miasta wojewódzkiego. Chętnie poznam osobę z innej części kraju, żeby nasze "biznesy" sobie nawzajem nie przeszkadzały.

Nie chcę pisać o moim budżecie, najlepiej żebym na początek nie musiał inwestować więcej niż 50 tyś zł, jednak to nie jest sztywna granica. Jeżeli pojawi się opcja otwarcia czegoś, co będzie przynosić dużo większe zyski niż oczekuję, oczywiście większą sumę zorganizuje. A jakie są moje oczekiwania? Będę zadowolony jeżeli co miesiąc wpadnie na moje konto ok 4tyś. zł.

Moje doświadczenie... Pracowałem ponad 4 lata w jednej z największych sieci sklepów w Polsce jako planista zapasu. Mam również doświadczenie ponad 3 letnie jako specjalista ds. zakupów oraz logistyki w 2 mniejszych firmach ale bardzo dobrze presperujących na rynku firmach. Potrafię wyszukać dostawcę w Chinach, europie oraz na wschodzie europy. Potrafię zorganizować transport, znam się na imporcie towarów. Moje hobby to sport, motoryzacja oraz zoologia.

Na prawdę mogę się poświęcić i wiem, że nic łatwo nie przychodzi. Jestem otwarty na pomysły, propozycję i każdą chęć pomocy.
trecer

Re: Pomysł na biznes, szukam osoby prowadzącej biznes

Postautor: Przedsiębiorczy » niedziela 08 paź 2017, 21:18

Czy uczestniczysz w wydarzeniach krajowych, ogólnokrajowych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, gdzie spotykają się ludzie, którzy chcą nawiązywać współpracę, i wymieniać się swoimi doświadczeniami? W dniach 16-17 X odbędzie się właśnie wydarzenie tego typu- Europejskie Forum Gospodarcze- Łódzkie 2017. Będzie na nim wiele osób ze świata biznesu, program jest bardzo ciekawy i każdy znajdzie tam coś dla siebie. Wstęp wolny.
Przedsiębiorczy

Re: Pomysł na biznes, szukam osoby prowadzącej biznes

Postautor: detor » poniedziałek 23 paź 2017, 10:50

Szukasz dodatkowego dobrego biznesu czy formy zarabiania , kontaktuj się - skype janubers1
detor

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Szukam ciekawego pomysłu na biznes